Rama: Nëse vërtetohen akuzat për Saimirin, meriton vetëm fjalën “vemie”

November 23, 2017 21:48

Rama: Nëse vërtetohen akuzat për Saimirin, meriton vetëm fjalën “vemie”

Nje deklaratë te fortë ka bere kryeministri Edi Rama i pyetur për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Rama tha se nëse akuzat ndaj Tahirit vërtetohen atëhere ai meriton vetëm fjalën vemie.

‘Nëse drejtesia do të provoje të kundërtën e atyre që unë e kam mbështetur Saimir Tahirin, atëherë nuk është ai që kam besuar unë, por një njëri që meriton vetëm fjalën vemie’,- u shpreh kryeministri në studion e Artur Zhejit

November 23, 2017 21:48
Komento

2 Komente

 1. intelektuali November 24, 09:40

  PO FULLAN KUSARI I THESARIT TE SHTETIT A ESHTE “VEMJE”?

  sepse:

  Gjykata e Rilindjes Enveriste e nxorri te paster si Ujet e Bjeshkeve. kur kishte vjedhur si Magjyp Hindie Banken e shtetit me milione dollaro dhe eur.

  PO LIKE FLORIRI QE E PA GJITHE BOTA ME ZE DHE FIGURE SI KOLLOFISTE RYSHFETIN PUSHTETAR A ESHTE “VEMJE”

  sepse:

  Gjykata e Sali VARKARIT te Enverit e nxori te paster si Ujet e Bjeshkeve dhe Rilindja e beri President te REZILIT

  He mo Edi Rama sikur po behen shume keto VEMJET e tua me pushtetin qe u ke dhene ti personalisht si KRIMBI qe leshon VEMJET.

  Reply to this comment
 2. info analitike November 24, 19:57

  hahaha eh more shoke keta trimat rilindjote kur u dalin lakrat fillojne t’ia fusin njeri tjetrit ashtu sic i ka mesuar partia meme.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*