FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës

March 1, 2018 09:19

FOTO: Magjia e flokëve të borës në Parkun Kombëtar të Divjakës

 

Përpara bardhësisë së dëborës, pjesa më e madhe e njerëzve kthehen në fëmijë, duke e lënë veten të lirë të shijojnë flokët e saj.

Kryeministri Edi Rama këtë mëngjes të enjte ka zgjedhur një pamje nga bora e rënë së fundi në vend për të uruar ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ai ka publikuar në Facebook një fotografi fantastike nga Parku Kombëtar i Divjakës nën petkun e dëborës.

“Mirëmëngjes, dhe me këtë pamje fantastike të Parkut Kombëtar të Divjakës nën dëborë, ju uroj një ditë të mbarë”– shkruan Rama.

l.h/ dita

March 1, 2018 09:19
Komento

2 Komente

 1. intelektuali March 1, 10:48

  Ketij Karagjozi i eshte mbushur shteti me kokaine nga Kolumbia ky dergon pamje mahnitese per katunaret dru me pre te Rilindjes Enveriste.

  prandaj:

  Ne i themi:

  DERGOJA SAJME QORRIT FOTOT E BUKURA TE DIVJAKES KU ZBARKONIN AVIONAT E MAFIES ITALIANE.

  Reply to this comment
 2. Granit Boni March 1, 16:46

  Ti Intele-picka kur do ta mbyllesh ate hale ku dhjesin gjithe evgjitet? Po qenke dru me pre kore koke hu. Po edhe kur pershendet KM me nje pamje te bukur ty vemje te duket si plac. Po plac ne vend dhe u shofte fara dhe barku qe pjell gjallesa si ty qe ende nuk eshte shterpezuar.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

A ËSHTË EDI RAMA I MAJTË?

Shiko rezultatin