Rama njofton konferencë shtypi: Koha për dialog me të vetëpërjashtuarit

May 14, 2019 11:59

Rama njofton konferencë shtypi: Koha për dialog me të vetëpërjashtuarit

Kryeministri Edi Rama njofton se do të zhvillojë një takim sot në orën 13:00 me gazetarët.

“Në 13.00 me gazetarët, pas regjistrimit të kandidatëve tanë për 61 bashkitë dhe listave të këshilltarëve bashkiakë për mandatin e ri të qeverisjes vendore.

Koha për fushatën zgjedhore të 30 qershorit dhe për vijimin e përpjekjeve për dialog me të vetëpërjashtuarit nga zgjedhjet.”-shkruan Rama.

l.h/ dita

May 14, 2019 11:59
Komento

4 Komente

 1. Socialisti Domjes May 14, 12:26

  Fillove ti perc perc??!!

  Reply to this comment
 2. Romak May 14, 12:30

  Dhjeracaku!
  Deri dje hapej bythesh per zgjedhje ne qershor, nxirrte dhe ato striptistet e tij qe te tregonin vendosmerine per mbajtjen e zgjedhjevene qershor pa opoziten, tani e drodhi.
  Por te shohim si do e justifikojne SpiroPallet kete ndyresi te re te ketij batakçiu.

  Reply to this comment
  • prizem May 14, 15:59

   Degjoje mor Romak Bathoreje, degjoje mire se c’tha per zgjedhjet dhe shkoni ti nderroni pampersin lulshalngjiturit dhe salibabales ju vullnetaret salisumlepires.

   Reply to this comment
 3. Komunist i Penduar Thelle ne Kanada May 14, 13:05

  Bravo Rama ,
  Do te vijne opozitaret me hir o me pahir.Ja arrite qellimit.Mjere ata qe ndjekin qorrasi Berishen-Bashen -Meten -Kryemadhin me kompani.Mjerane opozitare ku u katandiset.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim