Rama nxjerr videon: 1 mijë të rinj në shërbim të turistëve

July 16, 2018 09:06

Rama nxjerr videon: 1 mijë të rinj në shërbim të turistëve

Mëngjesin e sotëm, kryeministri i vendit, Edi Rama ka zgjedhur t’i urojë shqiptarët, një javë të mbarë, me anë të një videoje, ku pasqyrohen pamjet nga 24 pikat mikpritëse dhe informuese të #SmileAlbania.

Sipas tij, me angazhimin e 1000 të rinjve, turistët dhe vizitorët do të mbështetën me të gjithë informacionin e nevojshëm, për të pasur një eksperiencë të bukur në Shqipëri.

MIRËMËNGJES

“dhe me këto pamje nga 24 pikat mikpritëse dhe informuese të#SmileAlbania ku përmes angazhimit të 1000 të rinjve turistët dhe vizitorët do të mbështeten me të gjithë informacionin e nevojshëm për të pasur një eksperiencë sa më të paharrueshme në Shqipëri, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

l.h/ dita

July 16, 2018 09:06
Komento

3 Komente

 1. Bravo July 16, 12:57

  Bravo. me pak krijimtari dhe buxhet behen ndryshime te medha !

  Reply to this comment
 2. Drini July 16, 16:21

  Pionieret e enverit?

  Reply to this comment
 3. Fidel Kastro July 17, 14:33

  Ore mos e ka fjalen ky i marre per sherbime seksi?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim