Rama poston një video: Nuk është Jugu i Francës, por Himara e rilindur

June 18, 2016 17:57

Rama poston një video: Nuk është Jugu i Francës, por Himara e rilindur

Kryeministri Rama ka publikuar në profilin e tij në Facebook një video nga Himara, për të cilën thotë se nuk është Jugu i Francës, pas ndryshimeve që ajo ka pësuar falë programit kombëtar të Rilindjes.

Nuk është Jugu i Francës. Eshtë Himara e rilindur falë Programit Kombëtar të Rilindjes Urbane”, shkruan Rama.

June 18, 2016 17:57
Komento

9 Komente

 1. elio June 18, 18:09

  NJe arsye me teper per te mos votuar me kete qelbesiren….c’fare peshtiresish jemi te detyruar te shikojme dhe degjojme..

  Reply to this comment
 2. X13 June 18, 18:14

  Ne fushate elektorale nuk na the qe Rilindja do ishte “urbane” o Rama.
  Ti sikur je drejtor i Urbanistikes o ditezi
  Ku e ke denimin e Saliut o pederast france.
  Bej ndonje hartim te bukur per 21 janarin se i qan ti ato

  Reply to this comment
 3. biometri June 18, 18:18

  Me fal o kryeminister po dy fjale do ti them:
  Per ca stola dhe dy peme mburresh zotrote?
  Mendova cfare videoje do ishte
  Duket si nje fshat normal, i piset bregdetar
  Cfare ka kjo video per mburrje???

  Reply to this comment
 4. Mark uk June 18, 18:34

  Ndoshta eshte vertet jugu i Frances ku ju bete foto nudo more rrac e poshter.

  Reply to this comment
 5. palushi nga fieri June 18, 18:36

  Faleminderit zoti kryeminister qe…paske sjelle detin ne Himare 🙂

  Reply to this comment
 6. ??? June 18, 19:39

  Kafshet meritojne vetem balte dhe pluhur, prandaj dalin e komentojne me inat ketu.

  Reply to this comment
  • sallakja June 19, 09:37

   Keta qe komentojne me inat, jane njerez qe pretendojne me te drejte me shume, se kane shetitur boten, e natyrishte kane pare me shume.
   Kush kenaqet me dy stola, eshte…..
   Jo, nuk do te them kafshe, po sigurishte i pa dale, i pa informuar e natyrishte nga menyra se si shkruan i pa edukuar.

   Reply to this comment
 7. vasili June 18, 23:25

  Kjo gjendje mendore qe paraqet ´´kryeministri´´,tregon perfundimisht qe vendi ka rene ne dore te bandes se saliu dhe te metes.
  Familja duhet ti vendos nje kohe te psikiatri.
  Keshtu duket qe do te vazhdojme pafundesisht:
  Nje vend muti gjithandej.

  Reply to this comment
 8. Arben June 19, 14:53

  OPO VAZHDO BJERI ME DORE OR MIK.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim