Rama: Paketa Antishpifje, në Kuvend pas Vitit të Ri

November 20, 2018 10:59

Rama: Paketa Antishpifje, në Kuvend pas Vitit të Ri

Kryeministri Edi Rama ka takuar në Vjenë përfaqësuesin e OSCE për Lirinë e Medias, Harlem Desir, me të cilin ka diskutuar mbi Paketën Antishpifje.

Kreu i qeverisë shqiptare tha se Paketa Antishpifje dhe kuadri i ri rregullator i portaleve do të hapet së shpejti për konsultim, ndërsa do të votohet në Kuvend pas Vitit të Ri.

“Në selinë e OSBE në Vjenë me Harlem Desir, përfaqësuesi për Lirinë e Medias, pas një diskutimi të dobishëm mbi Paketën Antishpifje dhe kuadrin e ri rregullator të portaleve – së shpejti çelim konsultimin publik dhe pastaj në Kuvend pas Vitit të Ri”, shkroi Rama në rrjetet sociale.

 

o.j/dita

November 20, 2018 10:59
Komento

3 Komente

 1. Arben November 20, 12:09

  Po ti je per artist o Vella.

  Reply to this comment
 2. mirel November 20, 18:14

  Ramuto. Ne duam paketen Antitradhetar. Dhe paketen Antikoncesion.
  Paketat e tjera nisja Lindes ne shtepi. Ose ruaji per arshivat e Rilindjes se PDse

  Reply to this comment
  • mirela alias mirel November 20, 18:38

   mirel plehu dhe ben rrocka dy gelbazat e blogut ne Dita. Jeni me te peshtiret e blogut. Ky deduksion eshte rezultat i nje survey ketu ne dita blog ku 98 % e te anketuarve ju pergjigjen me 10(in a scale 1 out of 10) shkalles se ndotjes psiqike te ketyre dy palacove te blogut

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Tirana Bank