Rama parashikon finalen Real-Juve në versionin “Nard Ndoka”

June 3, 2017 11:36

Rama parashikon finalen Real-Juve në versionin “Nard Ndoka”

Kryeministri Edi Rama nuk e ka fshehur për asnjë moment simpatinë që ka për futbollin dhe veçanërisht për ekipin e Juventusit.

Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Rama ka bërë dhe parashikimin e finales së sotme në “versionin” Nard Ndoka.

Batutat e deputetit Ndoka janë bërë virale në rrjetet sociale dhe nuk mund të kalonin pa u ironizuar nga kryeministri.

Përtej ironisë me deputetin Ndoka, Rama na le të kuptojmë se ndeshja e sotme është e paparashikueshme dhe shanset për fitimin e trofeut janë të barabarta si për Juventusin ashtu edhe për Realin.

 

June 3, 2017 11:36
Komento

1 Koment

  1. Arber Iliri June 4, 02:17

    O tyca Rama nuk eshte tifoz si e quani ju tycet.Rama eshte sportdashes, e don nje skuader edhe kur humb.A po jo Edi.Duhet me ndryshu edhe mentalitetin e tifozllekut mor jahu.Keta jane tifoze si Saliu ne politike qe nuk e pranon humbjen asnjehere ja hudh fajin ose arbitrit si i blere ose se ja kane shitur ndeshjen lojtaret, hahahaha.Njeriu njef edhe fitore edhe humbje mor cuna, c’a boni kshu.hahaha

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*