Rama: Pas rrugës së Arbërit çelet kantieri i rrugës Burrel-Klos (Video)

October 16, 2018 09:30

Rama: Pas rrugës së Arbërit çelet kantieri i rrugës Burrel-Klos (Video)

Kryeministri Edi Rama si për çdo mëngjes ka publikuar në rrjetin e tij social Facebook, një video nga punimet në rrugën Burrel-Klos.

Sipas tij, investimi në këtë rrugë është një provë e qartë se Dibra  është në vëmendjen e qeverisë.

“Mirëmëngjes, dhe me kënaqësinë që pas Rrugës së Arbërit, u çel edhe kantieri i rrugës kombëtare Burrel-Klos, e shkatërruar dhe braktisur prej dekadash, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

l.h/ dita

October 16, 2018 09:30
Komento

1 Koment

  1. LORA October 16, 11:12

    Lajm i bukur,,,uroj te permbyllet sa me shpejt.
    E njoh kete zone,eshte mjaft e begate.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim