Rama për protestën: Produkti më i ri për nxirjen e Shqipërisë në botë

March 28, 2019 14:00

Rama për protestën: Produkti më i ri për nxirjen e Shqipërisë në botë

Kryeministri Edi Rama ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale lidhur me protestën e sotme të opozitës së bashkuar.

Numri një i qeverisë ndan një video të momentit kur protestuesit spërkatën me bojë të zezë ministrinë e brendshme.

Gati për eksport nëpër botë produkti më i ri për nxirjen e Shqipërisë”, shkruan Rama mbi video.

 

b.b/dita

March 28, 2019 14:00
Komento

8 Komente

 1. Kamarier Luli edhe nje dopio. March 28, 16:06

  Ne te gjithe boten ka nje ligj: Kush demton zhdemton.
  Lulushi dhe horrat me pagese qe e rethojne, per cfare vandalizmash bejne te denohen dhe te paguajne.
  Qytetaret shqiptare nuk derdhin taksa per te mbuluar demet e Shqu-pisave.

  Reply to this comment
  • Arben March 28, 16:37

   Po ai qe vjedh nga 5 milion euro me nje dore, nga buxheti i shtetit, di gje ti, si eshte ligji neper bote????!!!!

   Reply to this comment
 2. Fidel Kastro March 28, 16:31

  Nuk bene asgje protestuesit!! Ministria e Brendshme e qeveria kane nxire vehten sa nuk ka uje oqeani e detergjent special qe ti pastroje.

  Reply to this comment
 3. DRENICA E KUQE March 28, 17:22

  Jane çue ne kembe ballistetare e berishtare, luletare e bajraktare mutetare dhe po e nxijne fytyren shqiptare te Shqiperise ne Evrope dhe ne bote e per keto pune te pista kane ndihme te madhe edhe prej Ise Mustafes e sabrihamitave te UDB, e te dy palet nuk e kane gje per “fytyre” pse e bejne pis Shqiperine dhe fytyren e shqiptarve…
  Turp e marre e madhe ju qofte!

  DRENICA E KUQE

  Reply to this comment
 4. Aliu nga Selenica March 28, 18:19

  Kete mision kane keta keta fatkeq qe shqiperin e dermuan.
  Sa te jet duke gjalluar kjo kuceder , shqiperia nuk ben perpjet asnjeher.

  Reply to this comment
 5. prizem March 28, 19:53

  Katran opozite, kafshet nuk dine c’bejne…

  Reply to this comment
 6. Arber iliri March 29, 00:09

  Rama ka nje rruge.ne burg duhen cuar.eahte zbavitese si thote amb rus.

  Reply to this comment
 7. fteri March 29, 06:31

  Këta grabiqar të PD-së të Sali SHpellarit e L.Bashës e LSI e Monika K. nuk dijnë të punojnë e fitojnë simpati ,megjithse është koha e pranverës ,do të kishte shumë herë më vlerë e mbështetje popullore që protestat ti bënin herë në bujqësi ,herë të mbillnin pemë ,herë të pastronin qytetin nga mbeturinat ,por jo këta jan njerëz që luftojnë vetëm për karrike e privilegje personale ,nuk e kan mendjen te populli.

  Ata që nga krijimi tyre në v.1990 nuk njohin skenar tjetër vetëm atë të dhunës vrasjes ,djegjes vjedhjes dhe sabotimeve siç është dhe kjo protestë e fundit v.2019 ,modeli më i shëmtuar i protestës ,me dhune që është turpi i kësajë opozite të degraduar duke sulmuar me bojë MPB ,dhe policinë e shtetit.!!.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim