Rama: Përshëndes kthimin e opozitës në Reformën Zgjedhore, inshallah këtë herë ta mbyllim

May 22, 2020 15:34

Rama: Përshëndes kthimin e opozitës në Reformën Zgjedhore, inshallah këtë herë ta mbyllim

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur deklaratën e Lulzim Bashës, i cili u shpreh se opozita nuk e ka braktisur Reformën Zgjedhore duke nënkuptuar rikthimin në tryezë pas bojkotit.

Kthimi i opozitës jashtëparlamentare në tryezën e Reformës Zgjedhore një kthesë për t’u përshëndetur! Më mirë vonë se kurrë dhe inshallah këtë herë deri në mbylljen e këtij procesi të stërzgjatur, sepse koha nuk pret dhe me vullnet të mirë mund të arrihet shpejt në konsensus” shkruan Rama.

 

l.h/ dita

May 22, 2020 15:34
Komento

12 Komente

 1. INSHALLAH ? - kjo s'eshte Gjuha Jone Shqipe por e terroristeve islamike May 22, 15:53

  ca bohet hej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  kta e trajtojn shtetin si nji Loder qe mundet te bejne me te cdo loje pa mbajtur askush pergjegjesi !

  Reply to this comment
 2. mirel May 22, 15:59

  Inshallah thote rrugaci cun tironc. A more legen i qelbur. Mire ja brn ketij populli se te meriton.
  Bjer o termet se akoma nuk jane shkundur shqipkaret

  Reply to this comment
 3. Drane May 22, 16:21

  Me “Inshallah” krieministri tregon se pasi “e thau” anglishten abshibozulce”, di edhe arabishten.
  Kryeministri me poliglat i botes (sigurisht pas Sali Berishes).

  Reply to this comment
  • Andi May 22, 20:54

   Poliglot oj shpellarja maleve.Shko pre dru se aty nuk ngaterron gje ti.Te tjerat jane kafshate qe nuk kaperdihen per sojin tend.

   Reply to this comment
 4. anticensurë25642654 May 22, 16:22

  or ti ateisto,ortodokso,katoliku mik i erdoganit,nuk e di se ka dhe fjalë shqipe për të zëvëndësuar këtë “inshallah”arabe??
  në radhë të parë shqiptarët e përdorin ishalla dhe jo inshallah,e dyta në do ta mbash në fetare,”do zoti”,ose thjeshtë “shpresojmë”!
  mirë që gjyshen na e kishe nga portet e venedikut,dh ena e bëre shqipërinë me “pedonale” dhe “lungo mare”,tashti dhe për hatër të mikut tënd sulltan salepi do me na e bo arabe??
  hy palaço i mutit!
  shkërdhatë i lindur!!

  Reply to this comment
  • mirel May 23, 01:10

   Inshalla eshte varianti modern i Rilindjes. Nuk i ke pare gjithe nagjiret kur komentojne facebukeve. Tyca e tyce bashke. Jane me edukate njerezia ore
   Te marrin me qafe me keto inshallate.

   Reply to this comment
 5. Andi May 22, 20:56

  Bravo gjigand.Vazhdo terhiqi nga hundet kto zgorre.Duhet te paguajne deri ne fund per ate qe I kane bere ketij populli per 30 vjet e kusur.

  Reply to this comment
 6. Andi May 22, 21:54

  Poliglot oj shpellarja maleve.Shko pre dru se aty nuk ngaterron gje ti.Te tjerat jane kafshate qe nuk kaperdihen per sojin tend.

  Reply to this comment
 7. currilsi May 22, 22:42

  edi erdogan rama.neser eshte bajram dil e na kno kuranin

  Reply to this comment
 8. Kris 1 May 23, 00:03

  A eshte Salep Sulltani per ndryshimin e sistemit?

  Reply to this comment
 9. LEON May 23, 04:00

  E paska bere synet sulltani.

  Reply to this comment
 10. Populli nuk ha bar May 23, 07:13

  INSHALLAH – ELAMDYRYLAH!

  A je Kryeminister, apo HOXHE??? o RAMAzan?

  Fol SHQIP, zoti Kryeminister! DASHTE ZOTI, DHENTE ZOTI, ME NDIHMEN E ZOTIT:
  Shqipja eshte gjuhe e pasur ne shprehje dhe nuk ia ke nevojen INSHALLA-ve e MASHALLA-ve.

  Nuk jemi shtet islamik.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim