Rama përshëndet me një kartolinë nga qendra e Tiranës

December 21, 2017 09:08

Rama përshëndet me një kartolinë nga qendra e Tiranës

Kreu i qeverisë Edi Rama duket se di ta racionojë shumë mirë kohën politike dhe ta ndajë atë nga koha e një personi social.

Së fundmi kryeministri ka postuar një foto në profilin e tij në facebook ku shihet qendra e Tiranës e fotografuar nga lart ku saktësisht duket sheshi “Skënderbej” i stolisur në kuadër të festave të fundvitit për të uruar një ditë të mbarë për të gjithë shqiptarët.

Mirëmëngjes

dhe me këtë kartolinë të Sheshit Skënderbej të Rilindur e të stolisur për Festat e Fundvitit, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

December 21, 2017 09:08
Komento

3 Komente

 1. anticensurë25642654 December 21, 09:41

  o qelbësirë!
  futi në bythë këto kartolinat me tiranën!!
  dërgo kartolina me varrezat greke,të paktën ti kemi si kujtim!!se nesër gërku ka për të na përzënë nga labëria!!të kënaqemi me tradhëtinë tënde or bastard!!
  si do tja bësh për detin??
  do ti japoësh dyfishin??
  shif mbaroje para se të mbarosh vitin patriotik të skënderbeut!

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 December 21, 10:44

  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  « Back

  Reply to this comment
 3. Eduarti December 21, 13:52

  Si Rama si Velia sforcohen e shtremberohen per te qeshur kur fotografohen dhe dalin gjithmone njesoj, te ngerdheshur si e qeshura hipokrite e personazhit Uriah Heep te David Koperfildi i Carlz Dikensit.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*