Rama përshëndet nga Brukseli, flet për takimin pozitiv me Mogherinin

December 19, 2017 09:09

Rama përshëndet nga Brukseli, flet për takimin pozitiv me Mogherinin

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një përshendetje nga Brukseli.

Teksa poston në rrjetin social “Facebook” një foto nga takimi i mbrëmshëm me përfaqësuesen e lartë të BE për politikë të jashte dhe kryeministrat e vendeve të Ballkanit Perëndimor, Rama e vlerëson pozitivisht këtë takim.

“MIRËMËNGJES
dhe ju uroj një ditë të mbarë nga Brukseli, ku patëm një takim mjaft pozitiv mbrëmë me Përfaqësuesen e Lartë të BE, Mogherini dhe me liderët e Ballkanit Perëndimor për perspektivën europianeve të vendeve tona”, shkruan kryeministri Rama.

December 19, 2017 09:09
Komento

2 Komente

 1. intelektuali December 19, 09:37

  I dhe SIHARIQIN per Sajme Qorrin qe i shpetoi Drejtesise me finte komunistesh,

  njesoj si:

  FULLAN KUSARI I THESARIT TE SHTETIT

  Ne mareveshjen famkeqe qe bere ti o Edi Karagjozi me Sali Berishen dhe Like Floririn ne terrin e nates,

  njesoj si:

  LIKE FLORIRI I VIDEOS SE DRITAN PRIFTIT

  Qe ti o Edi Rama e bere President te turpit dhe REZILIT prape ne mareveshje me Lulin dhe Saliun dhe qe e pa gjithe Bota me ze dhe figure si kollosiste ryshfetin pushtetar, sic e ke deklaruar edhe ti vete o Edi Karagjozi.

  por:

  Beji te fala komunistes Mogherini per flokekuqen Vllahutini qe vodhi si e papare taksapaguesit e BE-se ne nje afere tejet mafioze me Samir Mane Albanezin kur bleu vilen ne Farke me 10 fishin e cmimit real.

  dhe:

  Mos harro te mbash cadren me vete se edhe ne Bruksel do te gjeje mallkimi i Zotit.

  Reply to this comment
 2. Adih December 19, 13:44

  Nuk ke bere o Rama , as edhe nje detyre shtepie, qe ju ka ngarkuar Brukseli ..
  Nuk hyet ne BE me finte.
  NDANI PRONAT
  Nuk investon as edhe nje firme serjoze . Gjermanet te iken , Te lane shendene .Apo e keni mendjen nga Arabet ,e me Rusin bashke .. Apo i keni gllaberuar per vehten tuaj dhe atyre qe ju sjellin vota ,per te marre tepsine komplet..
  Nuk hyet ne BE me kooperativa bujqesore. dhe me finte brutale alla komuniste ..??!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*