Rama poston “videon e Tahirit”: Për Mollën, Kazanin dhe Bananen

October 31, 2017 08:54

Rama poston “videon e Tahirit”: Për Mollën, Kazanin dhe Bananen

Kryeministri Edi Rama ka uruar këtë mëngjes, me një video të CNN e cila një ditë më parë u publikua edhe nga ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri.

“MIRËMËNGJES 😃dhe me këtë video të thjeshtë për Mollën, Kazanin dhe Bananen, ju uroj një ditë të mbarë 😉”- shkruan Rama.

October 31, 2017 08:54
Komento

10 Komente

 1. gjermani i fundit October 31, 09:41

  po te ishte pjeshke ndryshon puna, po ç’te besh qe eshte molle e kuqe.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 October 31, 09:50

  mor debil i lindur!
  mor piktior i dështuar!
  mor kryeministër i pjerdhur!!
  harron se një medalje ka dy faqe??
  harron mor debile se po të bërtasësh “kapeni hajdutin” nuk do të thotë se ti je i ndershmi??
  harron se ti je një nga ata që duan ta shesin sapunin për djathë??pra bananen për mollë a dështimin për sukses!!
  ne populli iidiot,në vënd që të të marrim me shkelma ty,shkojmë e lëpihemi pas atij që jo vetëm na shkepi në shkelma por dhe na vrau!!ne populli idiot duhej të kishim futur në burg atë të parin dhe të të kapnim me shkelma ty!!
  por ty,dhe atij tjetrit nuk ju pëlqen ta hani sojin tuaj!!ju luani shaheni,por në fund përfundoni në të njëjtin kravat!!
  e keqja është se të gjithë ju ndyrësirat është se na SHKËRDHENI NE IDIOTËVE ME EMRIN POPULL!!

  Reply to this comment
  • shqipe October 31, 10:40

   Perkundrazi,eshte nje njeri i paster,indershem,kombtar. eshte nje njeriqe ka vite,qe fiton ne popull ball per ball dhe qe do vazhdoj te fitoj. nuk vet ne pushtet vetem duke shar ramen ne cdo te hapur te gojes,por me mendim e mund e djerse.Rama po ja del edhe pse s’ka kundershtar,por armiq te betuar,qe vrasin,vjedhin…Plasni dhe ju shurdhjesa pas mender salehit dhe turpi u mbuloft,siç dhe u ka mbuluar…

   Reply to this comment
   • anticensurë25642654 November 2, 09:03

    shqipe ta kam thënë shpesh!!
    ke mangësi të theksuar në zgjuarsi(intelekt)!!!
    sa për salehin!?
    e mbajtsh sipër se nuk është e thënë se kur kritikon ramën të jesh me dashnorin tënd,moj debile!!
    mund të jesh kundër të dyve dhe të treve a gjithë politikës së ndyrë shqiptare!
    moj debile me zgjuarsi të kufizuar,mos u lidh pas boleve të një dashi të pjerdhur,por lidhu pas shqipërisë!!sepse ti,unë dhe të gjithë jemi shqipëria!!interesat tanë janë të njëjtë me ato të shqipërisë,dhe deri më sot,të paktën këto 30 vitet e fundit!?
    interesat e politikës shqiptare nuk përkuar me interesat e shqipërisë!
    PRA NUK KANË PËRKUAR ME INTERESAT TOOOOOOOOOOONA!
    të mijat e të tuat!!
    moj debile!!

    Reply to this comment
 3. rapsodi popullor October 31, 09:54

  Rama ne kompjuter, Rama ne Facebook,
  nga ana tjeter, populli i shkret trok,
  pret nga Rama ky i shkrete popull,
  nga Vermoshi der ne Dropull,
  pret per femijet qe ka pa buk,
  por Rama, me koke ne Facebook,
  shko ne pune or Ram Palloshi,
  qe ke tru aq sa Tom Doshi,
  shko ne pune se populli ka hall,
  se mbete ne Facebook, mor Pall..

  Reply to this comment
 4. shqipe October 31, 10:42

  Perkundrazi,eshte nje njeri i paster,indershem,kombtar. eshte nje njeriqe ka vite,qe fiton ne popull ball per ball dhe qe do vazhdoj te fitoj. nuk viet ne pushtet vetem duke shar Ramen ne cdo te hapur te gojes,por me mendim,pune e djerse.Rama po ja del edhe pse s’ka kundershtar,por armiq te betuar,qe vrasin,vjedhin…Plasni dhe ju shurdhjesa pas mender salehit dhe turpi u mbuloft,siç dhe u ka mbuluar…

  Reply to this comment
 5. # October 31, 13:26

  rapsodi popullor!
  Ne dy vargjet e fundit do ishte ma e bukur ne rrime dhe ne cfare ke dasht me filozofue:
  shko ne pune se populli ka hall,
  se mbete ne Facebook, mor batall..

  Reply to this comment
 6. intelektuali October 31, 13:46

  Keshtu t’u duk si BANANE e bute qe mund te kollofitet lehte edhe Presideenti Trump kur e mallkove nga CNN, por ja qe doli si MOLLE e forte qe as Fondacioni mafioz Clinten dhe as spiuni i Hitlerit, George Sorors nuk e kaperdine dot.

  BEJI TE FLA SAJMES DHE HABILAJVE QE E KUJTUAN “BANANE” KOMISARIN E VLORES DRITAN ZAGANI, POR QE DOLI SE ISHTE “MOLLE” E EGER QE NUK KAPERDIHET LEHTE.

  Reply to this comment
 7. vlora October 31, 15:35

  Ik or monster, na hedh hi syve per gjera qe I dime prej vitesh….

  Reply to this comment
 8. Plaku Xhuxhumaku October 31, 17:17

  Edvin Rames i kane mbushur mendjen qe kjo eshte molle. Nuk ka faj. Mund te jete edhe molle. Po sikur te jete banane?

  Para se te jepni ndonje pergjigje idioto-debile mendohuni pak me shume se dhjete sekonda. Po qe se vazhdoni te mendoni se ajo qe po u tregon Rama eshte molle, atehere shkoni e mesoni ate punen e “Qe baba gishtat”.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim