Rama: Procesi është tërësisht transparent

April 9, 2016 10:29

Rama: Procesi është tërësisht transparent

Kryeminstri Rama ka votuar  në zonën e Qesarakës. Në një prononcim të shkurtër për mediat Rama ka ftuar të gjithë qytetarët të marrin pjesë në votim të njëjtën thirrje që bëri edhe disa orë para nisjes së procesit të votimit.Rama tha se procesi eshte transparent dhe jo i manipuluar sikurse pretendohet

“Të gjithë ata që kanë teser të votojnë, të marrin familjarët e tyre, të mbyllim gojën e kundërshtarëve. Objektivi i PS deri në ditëlindjen e kësaj force politike është të arrij në 150 mijë anëtarë. Procesi është tërësisht transparent”, tha Rama.

April 9, 2016 10:29
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*