Rama protestuesve: E keni gabim, ligjin e bëmë për ju

October 1, 2016 13:50

Rama protestuesve: E keni gabim, ligjin e bëmë për ju

Për kryeministrin Edi Rama qytetarët që dolën sot në protestë kundër ligjit për importin e plehrave e kanë gabim, pasi sipas tij, ky ligj i shërben qëllimit të vetë qytetarëve.

“Çdo qytetari mes protestuesve sot qe mendon se e do Shqiperine me te paster se une i them: Je gabim! Ligji i sherben pikerisht qellimit tend!”- shkruan Rama në rrjetet sociale.

October 1, 2016 13:50
Komento

5 Komente

 1. info analitike October 1, 16:28

  Sherbetori i popullit qe sillet si padron. Leri njerezit te vendosin sepse i bie qe edhe ti je votuar nga injorantet qe nuk te njihnin.

  Reply to this comment
 2. Adih October 1, 20:53

  Lumsi ne qe te kemi . Piktor 0 , sportist 0 , politikan , mire qe je i pa afte , por dhe mashtrues .Hiq dore nga plehrat ,se plehrat e helmuara kane per te pritur…

  Reply to this comment
 3. intelektuali October 1, 22:10

  EDI RAMA GENJEN DHE MASHTRON NJESOJ SI ENVERI

  Keshtu genjente miletin edhe Enver Hoxha qe ligjet i bente per ta, por ne fakt hallin e kishte vetem tek pushteti i tij absolut per ta mbajtur Vatanin si nje CIFLIG feudal,

  prandaj:

  Edhe Edi Rama genjen si Enveri, si nip dinjitoz i Spiro Kolekes dhe dekoron me medalje trimerie kriminelet Nexhmije Hoxha dhe Vito Kapo dhe u leshon pensione shtese si veterane te LANC-it kriminal jugosllav qe mbolli MURTAJEN bolshevike ne trojet tona.

  Reply to this comment
 4. Zzzzzz zura nje gale October 2, 04:35

  Ju qe shkruani brockulla ketu
  Mendoni se dini me shume se Edi Rama
  Mos Valle duhet tju pyeste juve
  Na mbyten Te zgjuarit kohet e fundit tung

  Reply to this comment
 5. demo October 2, 05:49

  Kur plehrat e tyre jane kaq te mira,pse nuk i mbajne vete?Kur i kane kaq te selexionuara,pse nuk i shesin,por i sjellin falas,madje paguajne per t`i depozituar ne Shqiperi?
  Keto industrite e plehrave,pse ungriten,kur nuk ka plehra vendi,ne mungese te lendes se pare nga importi?
  Perse nuk ngrihet ketu industria e diamanteve?
  Perse kryeministri nuk stimulon industrite perpunuese,qe te mblidhet prodhimi i domates,specit,frutave dhe te mos kalben ne are?
  Keshtu ne vend qe te qaje hallin e 30 mafiozeve te bosseve te plehrave,ndihmon 300 000 fshatare shqiptare qe rropaten neper furgona per shitur prodhimet,qe i kalben ne are.ZRama Shihe dhe njehere kete punen e plerave.E kemi per te miren tende dhe te partise socialiste.Edhe ne si popull,nate e dite rrime zgjuar dhe mendojme per te miren tuaj,per ju,se nuk po na ndahet nje malok zgjebarak,nje bir kurve malok,qe rri prapa deres

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim