Rama publikon artikullin: Shqipëria, vend për të mos u humbur

January 27, 2018 09:28

Rama publikon artikullin: Shqipëria, vend për të mos u humbur

Ndonëse sot opozita është ngritur për të protestuar, kryeministri Rama e ka nisur ditën mjaft qetë.

Teksa ka përshëndetur të gjithë ndjekësit e tij në Facebook, Rama ka publikuar një artikull të gazetës irlandeze që e rendit Shqipërinë ndër destinacionet për të mos u humbur të turizmit.

“MIRËMËNGJES dhe me këtë artikull të medias irlandeze që e rendit Shqipërinë ndër destinacionet kryesore për të mos u humbur gjatë vitit 2018, ju uroj një fundjavë të mbarë”, ka shkruar kryeministri.

January 27, 2018 09:28
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*