Rama publikon ‘Foton e ditës’, si duket kabineti qeveritar

October 8, 2017 22:12

Rama publikon ‘Foton e ditës’, si duket kabineti qeveritar

Gjatë ditës së sotme në ‘Komunikimin Javor’ në Facebook kryeministri Edi Rama përcaktoi objektivat për gjithë pjesëtarët e kabinetit të ri qeveritar.

Rama tha se objektiv mbetet çelja e negociatave për anëtarësimin e Shqipërisë brenda 100 ditëve të para të qeverisjes, ndërsa kërkoi prej ministrave dhe zv. ministrave që vizioni i tyre të udhëheqë skuadrën.

Pas kësaj, kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto në ‘Facebook’ me të gjithë kabinetin e ri qeveritar të cilën e ka konsideruar si “Foton e ditës”.

 

October 8, 2017 22:12
Komento

6 Komente

 1. Lili October 8, 22:24

  Ahahahahah…
  100 vete?
  Duhet se edhe 100 vjete do presim anetaresimin keshtu….

  Reply to this comment
 2. Nik October 9, 08:03

  Z. Rama nga nje ane e holloi kabinetin me me pak ministri, dhe sigurisht qe ishte mire qe u be, por fatkeqesisht nga ana tjeter e trashi qeverrine deri ne zullum duke emeruar nga tre apo kater zevendesministra per çdo ministri! Kjo qe ben Z. Rama eshte harakiri!
  Pale me ate skandalin e Harri Lenes ne Vjose, s’po ndjehet fare, po rri i qete si peshku pa uje!

  Reply to this comment
 3. demo October 9, 08:41

  Ta them une si duket kabineti qeverirar!
  Si Korpusi Vullnetar P.P.P.

  Reply to this comment
 4. demo October 9, 11:26

  Si vullnetaret e Korpusit te Paqes PPP.

  Reply to this comment
 5. vasili October 9, 11:57

  E dini besoj,kur vajti nje lab,per te takuar labin tjeter qe jetonte ne Paris,ne kohen e halldupit:
  Kur shikon franceskat,veshur me fustan, te bukura dhe fytyra te qeshura i kthehet labit ´´vendali´´qe jetonte ne France dhe i thote:E cjane keto mor Ceco?
  -Femra,a i vrare, femra-pergjigjet Cecua.
  -Po perse nuk thua a i zi,qe ne qenkemi martuar me mashkuj.
  Edhe femrat e Rames me pantallona nuk jane larg,nga pamja e femrave te qemotit,vecse keto ferexhene e kane nga poshte
  .Shto keto dhe llojin e hienave grabitqare si topalli,ahere meshkujt nuk u mbetet tjeter,vecse me mire te behen homo,se sa te afrohen me kete specie,qe dikur diku,kane qene me tere mend seksi i dobet dhe i bukur.

  Reply to this comment
 6. vlora.vlora October 9, 12:17

  Qelbesire dhe hajdut,kush do i paguaje gjithe keto rroga ?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*