Rama publikon foto nga Brukseli: Zë i fortë në frontin e PO-së

October 16, 2019 19:55

Rama publikon foto nga Brukseli: Zë i fortë në frontin e PO-së

Në rrjetin social Facebook, kryeministri Edi Rama ka postuar një fotografi me presidenti i Këshillit të Europës Donald Tusk, në Bruksel, ku dhe janë takuar.

Në postimin e tij, kryeministri Rama thekson se presidenti i KE është një nga zërat më të fortë pro Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Postimi i kryeministrit Rama:

Bruksel – Me Presidentin e Këshillit Europian, Donald Tusk, një nga zërat më të fortë në frontin e gjerë të PO-së, për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut🇦🇱🤝🇪🇺

e.ll./dita

October 16, 2019 19:55
Komento

5 Komente

 1. Aladini me Eskorte October 16, 21:15

  Ti ke shku ne Bruksel per te taku ata qe thone PO?

  apo ata qe thone JO?

  ke shku per Qeverine a per Shqiperine?

  Reply to this comment
 2. Gani USA October 16, 21:16

  He se tani qe ke lene mjeker do ti hapin negociatat
  Burre shteti ty mjekra te mungonte
  Te lumte ajo bytha e qelbur kur nuk ke perballe opozite por shoket e tu hajdute

  Reply to this comment
 3. Ver llapa October 16, 21:19

  Shih shih, flet dhe per Maqedonine e Veriut lideri i katundit

  Po zgjidh ore njehere hallin e vendit qe perfaqeson leri fluturimet ballkanike, deshtak kokrra mashtrusit

  Reply to this comment
 4. Lili October 17, 14:03

  Aladin! Po te kishte mend , ky vertete do kishte takuar njerezet qe nuk na duan , po nga semundja egotike ky takon vetem ato qe i bejne lika edhe e thirrin Skenderbeu i shekullit 21!
  Ky , si psyko, sherron egon e tij, nuk i behet vone per shqiptaret

  Reply to this comment
 5. dritan October 17, 20:15

  Lideri global ka nje problem te madh me popullin e tij ai ( populli) eshte shume i vogel dhe injorant qe nuk e kupton dot madheshtine e tij te pamase dhe eshte mekat qe nuk eshte lider i ndonje shteti qe ka probleme si psh Gjermanise , se po te ishte do ta bente Gjermanine si Shqiperine lum si ne per kete koke te madhe qe kemi te na roje dhe ta kemi me jete se pa Europen bejme po pa ate si do te veje halli yne . ne djall Europa qe nuk e kuptoi asnjehere gjenine e tij

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim