FOTO: Uniformat e policisë ndër vite

January 13, 2018 16:37

FOTO: Uniformat e policisë ndër vite

Me rastin e 05-vjetorit të krijimit të Policisë së Shtetit, Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto të cilën e ka cilësuar si “Foton e Ditës”.

Rama shfaqet mes efektivëve të cilët kanë veshur uniformat e policisë ndër vite, ku bien në sy uniformat e kohës së Zogut dhe të komunizmit.

January 13, 2018 16:37
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*