Rama publikon mesazhin e “xha Agros” për fermerët

March 7, 2018 09:43

Rama publikon mesazhin e “xha Agros” për fermerët

 

Kreu i qeverisë Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të mërkure me një lajm të mirë për gjithë fermerët shqiptarë.

Me anë të një videomesazhi të përcjell nga “Xha Agro”, Rama informacion për gjithë të interesuarit se si mund të përfitojnë 50 përqind të investimit të tyre në rritjen e standardeve dhe sigurisë ushqimore duke aplikuar në skemën përkatëse.

Mirëmëngjes, dhe me këtë ftesë për të gjithë fermerët shqiptarë që të përfitojnë 50 përqind të investimit të tyre në rritjen e standardeve dhe sigurisë ushqimore duke aplikuar në skemën kombëtare të mbështetjes për bujqësinë, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

l.h/ dita

March 7, 2018 09:43
Komento

3 Komente

 1. Adih March 7, 11:37

  Je kujtuar shume vone ,o Rama ,besoj se me kupton .Tani nuk ka me efekt ??????

  Reply to this comment
 2. Arben March 7, 12:38

  Pirdh o pirdh

  Reply to this comment
 3. Arber Iliri March 8, 06:41

  Ka per te pasur efekt., ai shkencentari LSI e dhjeu fare se nuk ishte shtetar dhe e vodhi Iliri me shoke.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim