Rama publikon pamjet, shtrëngon duart me Mike Pompeon në Uashington

February 5, 2020 19:54

Rama publikon pamjet, shtrëngon duart me Mike Pompeon në Uashington

Kryeministri Edi Rama zhvilloi ditën e sotme një vizitë në SHBA, ku u prit në një takim nga sekretari i shtetit, Mike Pompeo.

Takimi i Ramës me numrin dy të Shtëpisë së Bardhë erdhi edhe në cilësinë e Kreut të Misionit të OSBE-së, ku Shqipëria është drejtuese e saj që nga janari i këtij viti.

Në një postim pa komentuar takimin, kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet teksa shtrëngon duart me Mike Pompeon.

l.h/ dita

February 5, 2020 19:54
Komento

12 Komente

 1. Arben February 5, 20:12

  Skllav

  Reply to this comment
 2. Ujku Plak February 5, 20:41

  Kujt i plasi k se Ramuti takohet me Pompeun .
  Njelloj si Sali Karaxhiçi qe thoshte :
  E takova , i thashe , me tha , me premtoi , do me mdihmoi etj .
  O shal gjat .
  Ktheu me kembe ne toke o hajdut , o rob q O frikacak qe te ka ikur shteti nga duart qe prej 2-3 vjetesh dhe Kriminelet kane dale ne rruge dhe vrasin dhe bejne terror kurse ti nuk ke fuqi qe te veprosh ose ose ti i ndersen Zagaret qe te rrije urte 95% e popullit sepse ty more KRYELEGEN vetem 5 %?e popullit te do .

  Reply to this comment
 3. Suka February 5, 21:23

  Takim ne koridor.

  Reply to this comment
 4. Cobanaq- Taqi petraqi February 5, 21:24

  Kujdes pede se kur te shtrengon doren Amerikani , kemben ta ka fut ne Bythe..

  Reply to this comment
 5. haku February 5, 21:35

  me kujtohet kur me nder me thone Berisha vizitoi Shtepine e Bardhe ne 1992 dh etakoi Bushin Senior ( te ndjere)
  .
  Ne ate kohe u trumbetua se u be nje marreveshje e madhe tregetare dhe Bushi i fali me nder me thone Berishes..stilolapsin qe nenshkroi marreveshjen qe rezultoi zero…

  .
  Edhe ne rastin e ketij Rames po ja shterngon duart por mos harroje ato qe i quan veprime humanitare si puna e muxhahidineve qe pas dekadash do dalin pislleqet qe do habiten dhe femijet ne bark te nenes…

  Reply to this comment
 6. taro February 6, 00:12

  wow fantastike, shtrengon duart me nje ameri-kar

  Reply to this comment
 7. Saras February 6, 01:08

  Arben…..I’m sorry…..

  Reply to this comment
 8. alphade February 6, 01:38

  Arben TRIMI ! Nga Skllav ne TRIM ! Pika ! Vetem Saliu
  dhe Beni Jane “trimat e xha Jahos” ! U uuu Pika !

  Reply to this comment
 9. h February 6, 07:49

  Dil njëherë na zgjidh edhe problemin e Libisë se nuk po pushon lufta.
  Në shqipëri çdo ditë vritet me atentat dhe dhunohet ndonjë grua.
  Ky donkishot imagjinon te zgjidhë hallet e botës.
  What a shame.

  Reply to this comment
 10. anticensurë25642654 February 6, 07:59

  “erdhi edhe në cilësinë e Kreut të Misionit të OSBE-së”
  qyqa mi none çu bo ai gent kaka që ishte aq i lexum e aq i studjum??
  ka e çoi ky gjiganti??
  ka rrezik ta ket shpëla në hale dhe do ti duhet ndonjë vit gent kakës sa të këthehet në detyrë,si puna e nemos!!
  gento,mos e rruj fare,këtë vit e do për reklamë gjiganti!!ti i ri je,dhe do të kesh kohë të jesh dhe ti i pari i OSBEsë!!
  kështu si duken bathët,ky ka për të sunduar më shumë se gjyshi i tij dhe ti mos e lej atë gocën e lindës!!asaj grus së mirë e të qutë që ka pas punu në bankë!!e skishte pare fare!!

  Reply to this comment
 11. Konti Sbalta February 6, 17:49

  Po Monika kishte shkuar ne Amerike perpara KM,, per te “llobuar’qe Edi Ramen te mos e priste asnji zyrtar ne Amerike dhe ndodhi kjo qe shihni edhe ju!, kunse ate Monen nuk e priti asnji zyrtar i larte . dhe keta Amerikanet, nuk merret vesh se cfar kerkojne ?

  Reply to this comment
 12. Konti Sbalta February 6, 17:50

  Po Monika kishte shkuar ne Amerike perpara KM,, per te “llobuar’qe Edi Ramen te mos e priste asnji zyrtar ne Amerike dhe ndodhi kjo qe shihni edhe ju!, kurse ate Monen nuk e priti asnji zyrtar i larte . Dhe keta Amerikanet, nuk merret vesh se cfar kerkojne ?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Tirana Bank