Rama publikon raportin për Fierin, çfarë kërkojnë qytetarët

August 13, 2017 18:46

Rama publikon raportin për Fierin, çfarë kërkojnë qytetarët

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Fierit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kështu problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me procesin e legalizimit dhe ndotjen.

Statusi i Ramës

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport🇦🇱

Faleminderit

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

Image may contain: text

No automatic alt text available.

No automatic alt text available.

August 13, 2017 18:46
Komento

1 Koment

  1. mimi August 13, 20:06

    Mire.qytetin.e.fierit.do.e.rregulloni.po.
    plehrat.ne.qytetin.e.lushnjes.dhe.dhe.
    prroin.a.do.te.vini.dore.pa.permendur.sistemin.ujites.qe.eshte.jashte.funksionit

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*