Rama publikon raportin për Tiranën: Çfarë duan më shumë kryeqytetasit

August 9, 2017 19:11

Rama publikon raportin për Tiranën: Çfarë duan më shumë kryeqytetasit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot raportin për Tiranën, pas dëgjesave të shumta të deputetëve të këtij qarku dhe vetë shefit të ekzekutivit me banorët. Sërish Rama bën apel që qytetarët të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mungojnë në këtë raport.

“RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Tiranë.
Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Tiranës, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱
Faleminderit”, shkruan Rama.

 

August 9, 2017 19:11
Komento

3 Komente

 1. Drejtesia do te behet doni apo nuke doni ju o pjese e jashteqitjes shqiptare August 10, 08:53

  Cudija e ketije populizmi eshte se nje plage e pasheruar si krimi dhe korrupsioni te gjithepushtetshem nuke shikohet dhe as lexohet gjekundi,packa se kjo semundje qe ka prekur te tre pushtetet rendon shume mbi shpatullat e fatkeqesite e c’do shqiptari si dje dhe sot,dhe qe eshte A-ja per nje Shqiperi vertet te lire e demokratike dhe ne progres njerezor.Mjaft me, me populizma qe si dje dhe sot nuke i shkojne per shtat nje rrealiteti te dhimshem shqiptare.Drejtesi do te behet doni apo nuke doni ju o shushunja e mije kenetash.Besoni.

  Reply to this comment
 2. anticensurë25642654 August 10, 08:55

  gjithnjë bukur e më bukur!!
  sikur të ishim një shtet si zvicra ose vëndet skandinave!!
  korrupsioni,droga dhe krimi asqë i shqetësojnë banorët e rrethit tironë!?
  ka dy arsye:
  o nuk egzistojnë
  o janë të gjithë brënda
  sidoqoftë qeveria do të shkojë përpara!!askush nuk do të flasë më për korrupsion krim e drogë!!do të jemi të gjithë në qeveri!!
  fitore e jashtëzakonshme e politikës shqiptare!!
  një hurra për çunin e tironës!!
  ndryshe nga skënderbeu që “lirinë e gjeti mes nesh” çuni i tironës “na solli lumturinë”!!

  Reply to this comment
 3. anticensurë25642654 August 10, 12:14

  gjithnjë bukur e më bukur!!
  sikur të ishim një shtet si zvicra ose vëndet skandinave!!
  korrupsioni,droga dhe krimi asqë i shqetësojnë banorët e rrethit tironë!?
  ka dy arsye:
  o nuk egzistojnë
  o janë të gjithë brënda
  sidoqoftë qeveria do të shkojë përpara!!askush nuk do të flasë më për korrupsion krim e drogë!!do të jemi të gjithë në qeveri!!
  fitore e jashtëzakonshme e politikës shqiptare!!
  një hurra për çunin e tironës!!
  ndryshe nga skënderbeu që “lirinë e gjeti mes nesh” çuni i tironës “na solli lumturinë”!!
  Duplicate comment detected; it looks as though you’ve already said that!

  « Back

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*