Rama publikon videon: 8 godina të reja për 2200 studentë, kampus më kushte si në Evropë

January 27, 2021 09:15

Rama publikon videon: 8 godina të reja për 2200 studentë, kampus më kushte si në Evropë

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetin social “Facebook” videon ku tregon se po realizohen punimet në kantierin bujqësor në Tirana.

Rama shkruan se po ndërtohen 8 godina të reja për 2200 studentë që sipas tij do të kenë një kampus me kushte optimale si në Evropë.

Statusi:

MIRËMËNGJES

dhe me kantierin e Universitetit Bujqësor, Tiranë, ku po ndërtohen 8 godina të reja të ideuara nga arkitekti i famshëm Ëinny Maas, për 2200 studentë, të cilët do të kenë një kampus me kushte optimale si në Europë, ju uroj një ditë të mbarë.

o.j/dita

January 27, 2021 09:15
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim