Rama publikon videon që duhet ta shohin të gjithë

November 16, 2017 22:24

Rama publikon videon që duhet ta shohin të gjithë

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë një video që duhet ta shohin të gjithë.

Kjo është java e ndërgjegjësimit ndaj antibiotikëve dhe një studente e farmacisë i ka dërguar një videomesazh  kryeministrit për ta shpërndarë në mënyrë që të ndërgjegjësohen të gjithë shqiptarët.

Ndiqni videon dhe merrini për bazë këshillat e departamentit të farmacisë në lidhje me antibiotikët.

Postimi i Ramës:

Përshëndetje zoti Kryeministër!

Unë jam Maria, një studente në vitin 4 Farmaci.

Është java e ndërgjegjësimit ndaj antibiotikëve, dhe departamenti jonë në bashkëpunim me Zërin e Integrimit ka realizuar një video që duhet të shihet nga të gjithë shqiptarët. Do të ishim shumë të lumtur nëse ju e shpërndani videon në faqen tuaj të Facebook-ut.

Faleminderit.

November 16, 2017 22:24
Komento

1 Koment

  1. Plaku Xhuxhumaku November 17, 01:36

    Po zbulohet gradualisht perse Edvini e quan median kazan. Do qe shqiptaret te shohin vetem facebook-un e Rames dhe ate idiotizmen ERTV. Kjo cupa e farmacise perse nuk e shperndan videon nepemjet televizioneve?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim