Rama publikon videon: Vetëm kështu do ia dalim të mos kemi mijëra humbje jete

March 24, 2020 11:30

Rama publikon videon: Vetëm kështu do ia dalim të mos kemi mijëra humbje jete

Pak minuta më parë, përmes një postimi në Facebook, kryeministri i vendit, Edi Rama shpërndau një video të ndërhyrjes së efektivëve të Policisë së Shtetit, për të mundësuar zbatimin e masave shtrënguese të distancimit social.

“🔴 SOT EDHE MË MIRË SE DJE🙏👏

🔴 VETËM KËSHTU MUND DHE DO T’IA DALIM ME SE S’BËN TË MOS KEMI QINDRA E QINDRA DHE MOSOZOT MIJËRA HUMBJE JETE🙏

🔴 FORCA MOTRA E VËLLEZËR, DURIM🙏DURIM🙏DURIM🙏

#Respekt #Mirënjohje për Policinë e Shtetit”, shkruan Rama.

🔴 SOT EDHE MË MIRË SE DJE🙏👏🔴 VETËM KËSHTU MUND DHE DO T’IA DALIM ME SE S’BËN TË MOS KEMI QINDRA E QINDRA DHE MOSOZOT MIJËRA HUMBJE JETE🙏🔴 FORCA MOTRA E VËLLEZËR, DURIM🙏DURIM🙏DURIM🙏#Respekt #Mirënjohje për Policinë e Shtetit

Publiée par Edi Rama sur Mardi 24 mars 2020

 

o.j/dita

 

March 24, 2020 11:30
Komento

3 Komente

 1. Koronavirus pushton Vilat e Lalz-it March 24, 12:46

  Asji s’do dal i gajlle nga ato Vila

  eshte Vendimi i Zotit

  +++ A M I N +++

  Reply to this comment
 2. xxx March 24, 18:58

  ruaji policet dhe mjeket o maskara jepu PPE

  Reply to this comment
 3. demo March 24, 21:22

  Ketu ke te drejte .Megjithese pak i vonuar ne mbylljen e kufijve,per masat e rrepta qe po merr keto 10 dite,populli eshte mirenjohes,se ndryshe ketu do te behej si stadiumi Bergamos.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

mersin escort mersin bayan escort konya escort eskişehir escort

Njoftim

Njoftim