Rama pyet PD-në: Ku janë 19 deputetët kriminelë të PS?!

May 20, 2016 18:06

Rama pyet PD-në: Ku janë 19 deputetët kriminelë të PS?!

Kryeministri Edi Rama reagoi pas publikimit të formularëve të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për dekriminalizimin, duke e cilësuar si ligjin më unikal në botë.

Kryeministri i drejtohet me një pyetje Partisë Demokratike për akuzat se janë 19 deputetë të inkriminuar.

Rama në Facebook:

Makineria e baltës ka këto funksione: Shpif/e riprodhon shpifjen në media/ngre akuza/përsërit akuzat pa pushim/dënon publikisht te akuzuarit.

Ligji i “dekriminalizimit” unikal në botë për nga ashpërsia, tani pyesni Shqupin ku janë 19 kriminelët e PS në Kuvend? ‪#‎Shqupi makineri balte!

May 20, 2016 18:06
Komento

6 Komente

 1. E po kjo pune! May 20, 18:57

  ta futi Shqupi Rame, te mori kaq kohe dhe energji dhe reforma akoma ne sirtar, po ju xhiron, sarkazma jote eshte si kofini pas te vjelit, boll harxhuat kohe me lehjet e PD po kokes se ashtu e duan.

  Reply to this comment
  • Gani USA May 20, 19:12

   vetem kokes nuk i bie dot rama saliut o komentues.
   jo thjesht pse eshte nje dhjeraman.
   po edhe sikur mos ishte, nuk e len amerikanet
   shqiperia eshte republike banano-ambasadoriale nese nuk e ke kuptuar deri me tani.
   dhe kjo do zgjasi derisa ai truall i bekuar dhe i mallkuar njekohesisht te nxjerri nje burre te ri shteti pas Enver Hoxhes

   Reply to this comment
 2. ZZZZZZZZZZZZZZZ.......ZZ May 20, 19:37

  ME TE VERTETE PO TE XHIRON GOMAT SALIU BASHKE ME USA……

  Reply to this comment
 3. Berati May 21, 00:08

  Çfar pytje bèn Edvin?
  Ai mendon se populli èshtè budalla e nuk i sheh horrat e rrugeçèrit né kuvènd.
  Rrugeçèr, injorantè e drogaxhinj janè ata qè i rin reth e qark. Me dy klasè shkollè e me tè drejtè kur kapo i tyre èshtè vet njè thjeshtè sportist e asnjè gjè tjetèr.
  Nèsirtar nuk ka asnjè plan, ka vetèm topin qè loz me punonjèsit e tjerè.

  Reply to this comment
 4. info analitike May 21, 07:21

  I paska ardhur goja ketij Kryememecit E ka thene mire Lubonja “keta jo vetem te vjedhin por edhe te shohin ne sy me arrogance”. Po keshtu edhe Rama pavaresisht se tashme i doli me boja me Frroket, Doshin, Prengen, Ndoken, Sterkajn, Abazin, Kokedhimen akoma ka guxim te hakerrehet.

  Reply to this comment
 5. Mark uk May 21, 08:14

  I pari jeni ju o Rama.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim