Rama relaksohet buzë detit me Zahon (Foto)

August 4, 2016 10:17

Rama relaksohet buzë detit me Zahon (Foto)

Foton e ditës kryeministri Edi Rama e ka zgjedhur një foto duke u relaksuar me djalin e tij të vogël Zaho.

Në foton e publikuar nga kryeministri Rama në FB, shfaqet Zaho me kurriz dhe kreu i qeverisë duke u argëtuar me të.

Prej disa ditësh kryeministri Rama po shijon bregdetin e jugut për të kaluar këto ditë të nxehta vere.

rama me zahon

August 4, 2016 10:17
Komento

1 Koment

  1. vasili August 4, 17:58

    E meriton,nga te pesta cepat.
    Me siguri Tiranen europiane vazhdon ta ndjeje te perdhosur dhe pushtuar ,nga bastardet jenicere te ringjallur te pushtimit aziatik,te udhehequr,nga katundare shkretetire pa din e iman te vicidolit dhe cepanit te skraparit.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?