Rama shënon “kosh” me kostum

May 14, 2017 09:26

Rama shënon “kosh” me kostum

 

Ashtu si çdo mëngjes, kryeministri Edi Rama përshëndet fansat e tij në Facebook.

Këtë të diel ka zgjedhur ti përshëndesë me një foto, ku vetë ai shfaqet duke luajtur basketboll, ndërsa është i veshur me kostum.

“Mirëmëngjes dhe ju një të dielë të qetë” shkruan kryeministri Rama.

May 14, 2017 09:26
Komento

6 Komente

 1. Mark uk May 14, 11:34

  Cfar fansash ka ky idiot,ky ka militaruc me pages.Menje fjal hora nga ma te ndryshmit.

  Reply to this comment
 2. Tajari May 14, 12:27

  Mirenenges Dita,
  Kur do te nderprisni kete habit të pasqurimit ekzagjerues të politikaneve tane,ndonje dite mund të degjojme se as here shkojne ne toilet……

  Reply to this comment
 3. fteri May 14, 14:53

  Rama kryeministër i suksesëshme ,organizator i talentuar ,puntor i pa epur ,Tiranën e bëri metropol !..E.Rama është njeri i punës krijuese ,jo i provokimit i llafeve e karshillëkut siç mjanë S.Berisha,L.Basha dhe shumë politikan tullumbace gji .njerëz kusar ,vrastar,despotik.Edi rama është krijues artistë nga mendja por edhe si basketbollistë i talantuar me kostum bënë kosh ,kur Saliu dhe Luli edhe me shkallë të ngjiten topin e nxjerrin jasht.

  Prandaj jo pa qëllim u nderua me medaljen e luftëtarit të legjionit të nderit të Francës ,nga presidenti i sajë.

  M-UK ,memorondumi i L.Bashës kundër qeverisë shkoi për leshë sa një kastravec dhe një presh të gjatë një metro ,për të gjithë ogurzitë e kundërshtarët që vjellin zjarr kundër E.Ramës ,mark UK na rrofëshë për dimër se dole i humbur gjithmon.

  Kam dëshir të dëgjoi fjalë të mira si për E.Ramën dhe E,Velia që i kanë vënë krahët atdheut po e ndërtojnë e lulëzoin atdheun ,jo si S.Berisha dhe L.Basha që e dogjën e shkatrruan ,tani jan ngujuar në çadër të krimit kundër wetingut dhe reformës në drejtësi ,meritojnë përbuzjen që i janë kundravënë gjithë miqve tanë Amerikan dhe europian.SHQIPRIA NË EUROPË,PRO EUROPËS !!!! Me Merkelin dhe Gjermaninë mikun më pa hile dhe të shqiptarve.

  Reply to this comment
 4. fteri May 14, 15:16

  Rama është kryeministër i suksesëshme ore kokë KUNGULL !

  Është organizator i talentuar ,
  puntor i pa epur ,
  Tiranën e bëri metropol !..
  E.Rama është njeri i punës krijuese ,
  jo i provokimit i llafeve e karshillëkut ,

  siç janë :S.Berisha,L.Basha dhe shumë politikanë dembelë pa fantazi që fryhen si tullumbace .njerëz pa fytyrë ,kusar ,vrastar,despotik e tradhëtar !

  Edi Rama është krijues Artistë nga mendja dhe vepra praktike .Por edhe si basketbollistë është i talantuar me kostum bënë kosh ,kur Saliu dhe Luli edhe me shkallë të ngjiten topin e nxjerrin jasht.

  Prandaj jo pa qëllim u nderua me medaljen e luftëtarit të legjionit të nderit të Francës ,nga presidenti i Francës ,si artistë ,si piktor ,si organizator shembull në Ballkan.

  M-UK ,memorondumi i L.Bashës kundër qeverisë shkoi për leshë sa një kastravec dhe një presh të gjatë një metr,NJË DHURATË për ty M.UKU – ,për të gjithë ogurzitë e kundërshtarët që vjellin zjarr kundër E.Ramës

  Kam dëshir të dëgjoi fjalë të mira si për E.Ramën dhe E,Velia që i kanë vënë krahët atdheut po e ndërtojnë e lulëzoin atdheun ,jo si S.Berisha dhe L.Basha që e dogjën e shkatrruan ,tani jan ngujuar në çadër të krimit kundër wetingut dhe reformës në drejtësi ,meritojnë përbuzjen që i janë kundravënë gjithë miqve tanë Amerikan dhe europian.

  SHQIPRIA vendin e ka në EUROPË,është PRO EUROPËS !!!! Me Merkelin dhe Gjermaninë mikun më pa hile dhe të shqiptarve do të përparoi e lulëzoi.

  Prandaj L.Basha dhe S.Berisha tradhëtarët e vatanit që vijnë rrthë çadrës bulevardit , shajnë e mallkojnë ,kruajnë brirët me Amerikën dhe BE-në si brumbulli i mutit kundër buallit -vigan .

  Reply to this comment
 5. Plaku Xhuxhumaku May 14, 22:53

  Uaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  Reply to this comment
 6. Plaku Xhuxhumaku May 15, 16:09

  Uaaaaaaaaaaaaaaa!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim