Rama shfaqet me shami në kokë

June 3, 2017 16:39

Rama shfaqet me shami në kokë

Pas shumë e shumë foto­montazheve ku ironizonte keqazi kundërshtarin politik, Lulzim Bashën, Rama vendos të ndreqë pak gabimin. Në fotografi shihet Rama me një shami në kokë si gjyshet, ndërsa nuk ka vonuar dhe shpjegimi i kreut të qeverisë, kur dikush e pyet se këto foto janë të tepërta.

“Figure keto per te qeshur nuk i bej une figure, dalin neper rrjet dhe cilat me bejne mua per te qeshur kur i ndesh, postohen edhe ketu. Kuptove figure?”, sqaron Rama.

June 3, 2017 16:39
Komento

5 Komente

 1. gjermani i fundit June 3, 17:26

  te teproka koha plako, te besh selfie me plaka.

  Reply to this comment
 2. lato June 3, 17:52

  E moj Hance nga Karakullaku!Qe do te dilje fotografi me kete karagjozin nga Surreli nuk ma merrte mendja!Hallal qumshi,hallall qepet dhe spinaqi,paske gjet myshteri te ri,prandaj mbarohet qumshi qe ne oren 7.

  Reply to this comment
 3. lato June 3, 19:38

  Nxirre dreqin e komentit tim se e njof kete plaken e qumshit!

  Reply to this comment
 4. ELIOT June 4, 07:28

  ky RAMA ESHTE KARAGJOZ … KUSH E VURI KETE PER TE DREJTUAR SHQIPTARET ……. JENI TE CMEDNUR NE SHQIPERI APO JU A HONGRI DHIJA LIBRAT KA MIJERA INTLIGENTA NJEREZ TE CULTIVUAR NE SHQIPERI DHE DUHET RAMA BERISHA BASHA META QE TE BEJEN RREMUJE VENDIN….. PER 500 VJET SDO TJA DILNI MBANE ME 4 MOSKETJERET E KORRUPSIONIT ..MERCI

  Reply to this comment
 5. Aliu nga Selenic June 4, 08:39

  Kure udheheqesi bashkohet me shtresat e popullsise. Kjo tregon se Edi Rama eshte nje personalitet politik qe i konvergon te te gjith shtrasave te popullsise.
  Ketu gjen zbatim te plote deh programi gjithperfshiras i Partise Socialiste te shqiperise me krahemarrje nga shtrasat e varfera te popullsise.
  Kjo foto duhet analizuar thell dhe nuk eshte per te bere shaka.!
  Jo kjo voto flet me shume se leksione te tera.!
  Mendjem medhejte e fudullet nuk u afrohen nenave te tyre e lerme nenave te botes, prandaj leximi e kesaj foto ka rendesi .!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*