Rama SMS konfidenciale deputetëve: Timonin e mori PS-ja

June 25, 2017 20:50

Rama SMS konfidenciale deputetëve: Timonin e mori PS-ja

Kryeministri i vendit Edi Rama 30 minuta pas mbylljes së votimeve iu ka dërguar një sms konfidencial deputetëve të PS.

Në këtë mesazh shprehet se Rilindja e ka të sigurt “timonin”.

JA SMS E PLOTE

Sipas te gjitha te dhenave timonin do ta kemi😀✌🇦🇱 Ju lutem ju lutem ju lutem mobilizim total per cdo vote ne numerim dhe qetesi e durim ndaj cdo provokimi! Na duhet proces i paster dhe i pakontestueshem✌🇦🇱 Rrofte Partia Socialiste✌🇦🇱Rrofte cdokush qe ka punuar dhe po punon per qellimin tone te drejte✌🇦🇱 Rrofte cdo njeri i zakonshem i ketij vendi qe na ka besuar dhe mirekuptim i plote per kedo nuk na ka votuar✌🇦🇱 Tani perqendrim maksimal dhe disipline shembullore, per ta cuar me nder, deri ne numerimin e votes se fundit kete beteje historike per Shqiperine qe duam🌹✌🇦🇱

June 25, 2017 20:50
Komento

5 Komente

 1. Drejtesia do te behet doni apo nuke doni ju,o mije kenetash dhe mostrash qe ju bejne avokatine June 25, 21:14

  Mire timoni,po rrotat kushe do ti marre,se populli ne shumice i beri glasen gjithe partive politik,o Rama?
  Tashme te drejten per tu ulur ne poltronet e parlamentit e ka shumica,pra populli qe ju bojkotoje dhe nuke desh t’ju shikonin me ne te tre pushtetet seren tuj.Bindu,prit se dardha e ka bishtin prapa.Beso.

  Reply to this comment
 2. xheneriku June 25, 22:55

  O shofer,shofer kamjoni
  Nga shkon rrota nuk te shkon timoni!

  Reply to this comment
 3. Populli pa minimumin jetik June 25, 23:26

  Cilido qoftë përfundimi i zgjedhjeve, eshte turp ta quaj kushdo veten fitimtar kur pjesëmarrja ne votim e popullit shqiptar eshte vetem 25% ….

  Reply to this comment
 4. Nje nder 4 shqiptar, voton June 25, 23:28

  Populli eshte i pakenaqur, ore ju pushtat, zoterinj pushtetar!

  Reply to this comment
 5. kris 1 June 26, 02:35

  Po tepsiine kush e mori.?

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim