Rama sot në Kosovë, takohet me Veselin

April 7, 2016 09:05

Rama sot në Kosovë, takohet me Veselin

Kryeministri, Edi Rama sot do të vizitojë Kosovën, ku do të takohet me kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin.

Sipas një njoftimi të Kuvendit të Kosovës, Rama dhe Veseli do të takohen në ora 13:15, raporton KosovaPress.

Rama pritet të marrë pjesë edhe në ceremoninë e betimit të Presidentit të ri Hashim Thaçi, megjithatë kjo ende nuk është bërë zyrtare.

April 7, 2016 09:05
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim