Rama: Stadiumi i Shkodrës, nga gërmadhe komuniste në impiant spektakolar

May 11, 2016 11:47

Rama: Stadiumi i Shkodrës, nga gërmadhe komuniste në impiant spektakolar

Kryeministri Edi Rama ka vizituar sërish punimet për stadiumi e ri të Shkodrës, i cili tashmë ka marr një tjetër formë. Nëpërmjet një fotoje të postuar në Twitter, Rama e quan atë një impiant spektakolar.

“Stadiumi i ri i Shkodrës. Nga një gërmadhë komuniste në një impiant spektakolar për sportin dhe jetën urbane”, shkruan Rama.

May 11, 2016 11:47
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*