Rama takohet me Metën

May 20, 2016 10:27

Rama takohet me Metën

Kryeministri Edi Rama ka shkuar sot në rezidencën qeveritare “Vila 30” për të takuar Kryetarin e Kuvendit Ilir Metën.

Ai shoqërohej nga kreu i grupit parlamentar Gramoz Ruçi dhe ministri i Brendshëm Saimir Tahiri.

Takime të tilla ata kanë zhvilluar çdo javë një ditë para seancës parlamentare të së enjtes, por këtë radhë Meta nuk ndodhej në Shqipëri.

May 20, 2016 10:27
Komento

1 Koment

  1. LLL May 20, 11:04

    Nuk dimë si e trajton shtypi botëror këtë takim historik midis kollosësh ?!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*