Rama takohet në Vlorë me eurodeputetin Fleckenstein

April 17, 2015 19:08

Rama takohet në Vlorë me eurodeputetin Fleckenstein

Kryeministri Edi Rama është takuar ditën e sotme me eurodeputetin Fleckenstein. Mësohet se eurodeputeti ka qenë u pranishëm në Vlorë, ku është ftuar nga Këshilltari i Ramës,Fate Velaj për të diskutuar në Universitetin e këtij qyteti.

Pas takimit,  Fleckenstein është shprehur tejet i entuziazmuar për takimin me studentët dhe me stafin akademik të këtij universiteti, ndërsa  ka përcjellë mesazhin se studentët nuk duhet të lejojnë që politikanët të pengojnë rrugën e tyre drejt BE-së.

April 17, 2015 19:08
Komento

3 Komente

 1. Arjani April 18, 08:46

  Shpresoj qe Rama e ka kuptuar gabimin qe beri duke mos kandiduar zoteriun Fate Velaj von Kanina per kryetar bashkie ne Vlore, pasardhesin e Syrja bej Vlores.

  Reply to this comment
  • Pëllumb zaimi April 18, 12:23

   Zoti Edi Rama o shokë këngës ja mori/ Flickenstein “tejet i emocionuar” me iso ja përcolli/ Thosh kënga do mbajmê turizmin dhe hotelet/dhe lebërve do t’u lëmë deshtë dhe delet… ! Alamet kënge, më emocionoi pa masë/bëj be “për kokën e tatasë ! Hajt mirupafshim!

   Reply to this comment
 2. shoku " Shpati " April 18, 09:12

  Pse nuk e jepni te plote lajmin ??? U takua edhe me Bert Qarrin von Novosela !!!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*