Rama takoi në Kryesi Metën, një ditë para seancës parlamentare

April 20, 2016 15:33

Rama takoi në Kryesi Metën, një ditë para seancës parlamentare

Kreu i qeverisë Edi Rama dhe ai i kuvendit Ilir Meta janë takuar sërish këtë të mërkurë për të zhvilluar takimin e përjavshëm për koordinimin e veprimeve si dy aleatët kryesorë në qeverisje.

Kreu i qeverisë ka mbërritur në kryesinë e Kuvendit në orën 10:00. Takimi u zhvillua  një ditë para seancës parlamentare dhe një ditë pasi Tiranën e vizitoi në mënyrë të befasishme  reporteri për Shqipërinë Knut Fleckentesin.

April 20, 2016 15:33
Komento

1 Koment

  1. Darius April 20, 21:26

    Vazhdon Gojorja Rama-Meta!!!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*