Rama: Të gjithë humbësat janë futur në listën e PD

May 27, 2017 10:48

Rama: Të gjithë humbësat janë futur në listën e PD

Kryeministri, Edi Rama ka komentuar sot për herë të parë listën e kandidatëve të Partisë Demokratike për Qarkun e Tiranës. I pranishëm në familjen e Dallëndyshe Shehit në Vorë, ku po zhvillon një takim, në shoqërinë edhe të ish-ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, Rama ka pyetur familjarët e shtëpisë ku është i ftuar: “E patë listën e Tironës së PD-së?”. Por disa prej tyre e kanë mohuar me kokë. “Nuk keni humbur asgjë”, iu është kthyer sërish Rama. Pastaj shtoi “u bashkuan bashkë të gjithë humbësat, Saliu, Luli, Mediu, Dash Shehi, Halim Kosova. Të gjithë humbësat janë bërë bashkë kjo është Republika e Re e humbësave”, – tha kryeministri.

May 27, 2017 10:48
Komento

4 Komente

 1. Tartufi May 27, 11:45

  Ja dhe idioti gaztor
  Mjere Shqypnia

  Reply to this comment
 2. Aliu nga Selenic May 27, 18:21

  Me qe ka len Saliun Brenda ne grup te PD-se ka lene te gjith mbrpeshturat qe i ka ber vendin dhe ky eshte mina me sahat.
  Berisha e ka humbur prej kohesh pore ai nuk e kupton se koha e tije ka pernduar.
  Me siguri Berisdha ne se fiton ne ket mandat do te lej hesapet per demet qe i ka bere shqiperise.!

  Reply to this comment
 3. mondi May 27, 19:46

  Ramen Tartufi e quan idiot se ka shprehur nje te vertete mbasi ate qe thote Rama eshte e njohur nga opinjoni , sepse eshte e provuar Tani kujt i thuhet idiot atij qe thote ate qe eshte provuar si e vertetete apo atij qe e verteta i duket idiotsi!?

  Reply to this comment
 4. ETHEM May 28, 08:05

  Z.RAMA..LESHOVE SHUME KUR NUK TE DETYROI KUSH ME ZOR.NESE NUK FITON PS DIHET TI LESH VENDIN NJE TJETRI DHE PS PER 20 VJET VJEN NE PUSHTET.THAM SE SHPETUAM NGA SALIU POR JU NA I BET PESHQESH EDHE KATER VJET TE TJERA.KUR AI DESH TU VRISTE NE 21 JANAR BASHK ME 4 ZIVERET…DHE JU E MESHIRUAT DUKE MOHUAR GJAKUN E TYRE QE I ÇUAT NE GRYKEN E TOPIT TE SALIUT DHE TASHME AI TALLET ME JU ME PS ME GJITH POPULLIN.KETU KA TRADHETI BURRA.DHE KJO VJEN NGA JU MESHIRUSI KRIMINELVE TE PASHEMBELLT NE HISTORIN TON 27 VJEÇARE.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*