Rama te Obama, vizitë zyrtare në Shtëpinë e Bardhë

March 18, 2016 19:48

Rama te Obama, vizitë zyrtare në Shtëpinë e Bardhë

Kryeministri Edi Rama dhe një delegacion i qeverisë shqiptare do të zhvillojnë një vizitë zyrtare në Shtetet e Bashkuara, në 13-14 prill.

 Shefi i qeverisë do të pritet në një takim nga presidenti i Shteteve të Bashkuara, Barack Obama dhe zëvendësi i tij, Joe Biden në Shtëpinë e Bardhë.

Lajmi konfirmohet nga deputeti Taulant Balla në një kohë kur kreu i opozitës, Lulzim Basha ndodhet në Uashington për një vizitë zyrtare.

March 18, 2016 19:48
Komento

5 Komente

 1. Kapter Jari March 18, 22:54

  Pergenjeshtroheni kete lajm se Krimineli Sali do te shkumezoje nga goja dhe do te jete ne gjendje te rende nga epilepsia ( semundje toke qe i thote populli). Populli thote qe te leshoje kjo semundje duhet te semurit ti japesh nje celes prej metali dhe ta shtrengoje fort, ne rastin e Saliut celesi i do futur ne bythe dhe ne goje se te dyja njesoj i ka te ndyra.

  Reply to this comment
 2. aqo March 19, 03:47

  Jo celesin jooo…t’i japing shurre gomarice te zeze ,se ajo I ben mire per shprshjen e ekujlibrit,ose cakerdisjen qe I thote populli.Me 15 Prill Qen Berisha do te shtrohet ne spitalin nr. 5………..

  Reply to this comment
 3. info analitike March 19, 08:18

  Ah tani po, pasketaj te gjithe shqiptaret do te hane me luge floriri. Vendit nuk i interesojne selfiet e rilindesve me politikanet por puna per zgjidhjen e problemeve te vendit qe ne keto 3 vjet eshte katandisur edhe me keq nga sa e la Saliu.

  Reply to this comment
  • Dori March 19, 13:58

   Ik o pirdhu…per 3 vjet o sylesh jane bere aq shume per shtetin sa partia jote rrumpalle dhe 300 vjet ta lesh ne pushtet si ben dot.Nuk keni goje te flisni ju,rrumpalledashes.

   Reply to this comment
  • elio March 19, 19:52

   Ha ha ha!!! Plotesisht dakord!

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*