Rama tregon solidaritetin e Kosovës me Shqipërinë

December 10, 2017 09:30

Rama tregon solidaritetin e Kosovës me Shqipërinë

 

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar pamje të ndihmës dhe solidaritetit nga Kosova në mbështetje të zonave të përmbytura në Shqipëri gjatë javës së kaluar.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka uruar mirëmëngjes, duke publikuar disa foto nga ndihma e Kosovës për Shqipërinë.

“Mirëmëngjes dhe me këto pamje të solidaritetit nga Kosova në mbështetje të zonave të përmbytura ju uroj një ditë mbarë”, shkruan Rama në Facebook.

December 10, 2017 09:30
Komento

Ende pa komente

Ende pa komente!

Je i mirëpritur. Bëhu i pari që komenton këtë artikull. Kujdes etikën.

Komento
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim