Rama uron një ditë të mbarë dhe zbulon progresin …

December 26, 2017 09:35

Rama uron një ditë të mbarë dhe zbulon progresin …

Numri një i Qeverisë, Edi Rama, si çdo ditë edhe sot ka vijuar me ritualin e përditshëm, atë të urimit ‘Mirëmëngjesi’ për ndjekësit e tij në rrjetin social Facebook.

Ai ka zgjedhur pamje të progresit të punimeve në rrugën e Lumit të Vlorës përmes së cilës tregohet se puna vijon intensivisht në këtë zonë të rëndësishme të qytetit bregdetar, një qark ku shefi i qeverisë është edhe deputet.

dhe me këto pamje të progresit të punimeve në rrugën e Lumit të Vlorës, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama të cilën e shoqëron me videon më poshtë.

December 26, 2017 09:35
Komento

3 Komente

 1. DOKLEATI December 26, 12:20

  Lajm tjeter eshte se puna eshte duke shkua shume mire ne perfundimin e xhamise me te madhe ne Ballkan- dhurates 30 milionshe te Erdoganit + kater raketave qe na i dhuroi Sulltani.

  Reply to this comment
 2. mirel December 26, 14:36

  Qen bir qeni
  Rrugen po e ben per HECet .
  Plere Berishiane

  Reply to this comment
 3. Artan Sejko December 26, 15:17

  Na thuaj te lute z.kryeminister ku jemi me varrezar greke.A filluat te ndertoni ate te radhes?Na informoni cdo mengjes se jemi ne merak.
  Artan Sejko
  Ps Faleminderit z.kryeminister per shqiptarin me te ri Janullatosin

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*