Rama: Vajza e dhunuar meriton drejtësi, deputeti të hetohet

September 29, 2018 14:04

Rama: Vajza e dhunuar meriton drejtësi, deputeti të hetohet

Në konferencën për shtyp nga qyteti i Korçës kryeministri Edi Rama iu përgjigj interesit të gazetarëve për rastin e 25-vjeçares Xhisiela Maloku.

Ai ishte i qartë në qëndrimin e  tij duke thënë se është krah vajzës së dhunuar dhe inkurajoi drejtësinë e median që t’a çojë çështjen e saj deri në fund. Sa i takon deputetit të PS, Rrahman Rraja, Rama tha se askush nuk është mbi ligjin: “Deputeti duhet të hetohet njësoj si gjithë të tjerët nëse ka apo nuk ka implikim në këtë proces të drejtpërdrejtë.

“Qëndrimi im është ai që ka qenë gjithmonë, për mua askush nuk është mbi ligjin. Për PS askush nuk është e s’mund të jetë mbi ligjin dhe ne këtë qëndrim e kemi jo vetëm me fjalë, por e kemi materializuar sa herë jemi ballafaquar me faktet, ndryshe nga të tjerët”.

Së pari, jetojmë në një kohë dhe mjedis ku kjo kohë e mbrapshtë e gënjeshtrës dhe shpifjes së kthyer në terror informativ për qytetarin, mishërohet tek partia kryesore e opozitës si zëdhënësja kryesore e kësaj kohe. Që do të thotë që unë nuk jam këtu për t’iu përgjigjur akuzave aluçinante, të pabazuar pa asnjë fakt që bëhen për mua dhe kolegët”.

Nga ana tjetër, vijoi Rama, përsa i përket vajzës mund të them se së pari Policia ka bërë detyrën në përputhje me ligjin dhe djali i deputetit nuk ka pasur asnjë trajtim preferencial. Për një shkelje të procedurës një oficer policie është pezulluar menjëherë nga puna dhe policia ka kryer të gjithë detyrim e vet dhe e ka përcjellë çështjen në prokurori”

Për Kryeministrin, vajza e dhunuar meriton vetëm drejtësi.

“Së dyti vajza e dhunuar meriton vetëm një gjë: Drejtësi. Dhe unë inkurajoj dhe mbështes fuqishëm organet e drejtësisë që ta çojnë çështjen deri në fund. Së treti abuzimi publik me vajzën dhe transformimi i dhunës së saj në një luftë politike është ridhunim për së dyti i saj, si nga politika ashtu edhe nga mediat. Dhe së fundi unë dua t’i siguroj të gjithë se çka ka të bëjë me të drejtën dhe të drejtësisë është e panegociueshme”.

Sa i përket deputetit socialist,Rrahman Rraja dhe implikimit të tij të mundshëm në këtë çështje, Rama ishte i prerë kur tha se: Deputeti duhet të hetohet njësoj si gjithë të tjerët nëse ka apo nuk ka implikim në këtë proces të drejtpërdrejtë.

“Për mua çështja është shumë e qartë vajza meriton drejtësi dhe të gjithë duhet të japin kontributin e tyre në këtë çështje, duke ia kursyer ridhunimin për qëllime politike a mediatike. Por drejtësinë nuk e bëj unë apo media, jo e jo PD. Drejtësinë e bën Drejtësia. Ne jemi krah vajzës pa asnjë ekuivok dhe përpara ligjit nuk është asnjë deputet. Nëse nga hetimi, do të ketë një prove të përfshirjes së të deputetit, atëherë hajde më pyesni mua çfarë qëndrimi kam unë”.

Sa i përket ish-oficerit policisë Nuhu, Rama e konsideroi atë një horr, i cili braktisi detyrën dhe shkoi të kërkonte azil.

September 29, 2018 14:04
Komento

20 Komente

 1. intelektuali September 29, 15:01

  HORRI MAKABER JE TI O EDI RAMA QE PO MASAKRON NJE POPULL TE TERE BASHKE ME BANDITET E TU SI TAULANT XIBRAKA, SEPSE TI JE NJE HORR ME PUSHTET

  Ti o Edi Rama njihesh shume kohe me perpara qe ke dhunuar dhe perdhunuar femra, te paren gruan tende qe e akuzove per lidhje intime me babane tuaj kriminel te Enverit qe sic dihet nga te gjitha ka firmosur varjen ne litar te nje disidenti antikomunist ne vitin 1988, nje vit para se te binte Muri i Berlinit, nje krim qe ka mbetur ne heshtje te plote, pas saj ke dhunuar shume femra te tjera bile edhe ne sallen e Parlamentit, tani na del si nje Kryeminister Garib ne mbrojtje te nje femre jetime qe banditet e zevendesit tend, Taulant Balla e kane perdhunuar duke i djegur ne organet intmime me cigare ne muajin korrik te ketij viti.

  PSE NUK U KUJTOVE ME PARE, QE NE KORRIK TE MBROJE DHE SHPETOJE JETIMEN NGA TERRORI I BANDITEVE TE TAULANT XIBRAKES O EDI RAMA?

  Pse nuk urdherove si BOSI fuqiplote i Shtetit hetimin qe ne korrik kur u zhvillua ky skandal i papare per nje vend demokratik, pse nuk urdherove sekuestrimin e kamerave te sistemit te pergjimit qe BE dhe SHBA te kane darovitur papushim? Pse nuk urdherove Arta Markun te arrestonte ne cast vellane e Deputetit tend qe i vuri ne koke patllaken e krimit Komisarit te Policise se Shteti qe po bente detyren e tij? Ti o Edi Rama nuk bere kurgje, e le ne heshtje, ne meshire te fatit per kaq muaj me radhe, he fol o Kryeministri shqyptar kush eshte HORRI ketu?

  Po Dritan Zagani, qe ti e shpalle si ARMIK dhe POLIAGJENT doli se kishte te drejte ne te gjitha ato qe kishte kallezuar per ministrin tend te pacipe dhe Kapobande e Habiljave te Droges, a nuk te erdhi pak keq ty o PUSHT pushtetari i pacipe per familjen e Komisarit te Policise se Shtetit, Drita Zagani qe e masakrove me liber shpie vetem sepse guxoi te tregonte i pari me gisht per Kapobanden Saimir Tahiri?

  Po po te ikin te gjithe Komisaret e Policise o Kryeministri shqyptar imoral, te gjithe ARMIQ te popullit dhe POLIAGJENTE do t’i shpallesh ti o karagjoz?

  CFARE SHTET MUTI ESHTE KY QE KE SAJUAR O EDVIN MASHTRUESI?

  Reply to this comment
 2. Adih September 29, 15:22

  Mos hofendo ,nuk i takon nje kryeminstri te nje vendi ,te perdori me mellef fjalen horr.Dhe me e bukura do te thonja ,akoma nuk ka dale e verteta ,prandaj mos na felliq ,se ti drejton shtetin eeee?????

  Reply to this comment
 3. Germicoku September 29, 15:24

  Dikur Enver Hoxha ka thene se : ” Cilido qe merr neper kembe te drejtat e gruas ,ti pritett koka e ti hidhet ne zjarr” E burave,apo me mire meshkujve u shkonte shurra neper kembe para femrave. Mendoj ,aq me shume sot,kur goja eshte shthurur, dhuna behet ndaj grave pa pike ndroje behet ne mes te dites,cili do qofte ai te denohet. Sigurisht te mbeshtetura ne prova ,pasi ka edhe vajza qe shpifin. PO kesjtu edhe ata qe pa te keq shpifin ndaj tjerit duhet te denohen,cili do qofte ai,sikur dhe vet mbreti,kur i thone. PO nuk veproi ligji edhe per shpifesit,sepse te gjitha femrat po behen kurva,te gjithe meshkujt po behen kurvare,hajdute e kriminele,nga ata qe jane vet te tille. Njerez frenoni gojen. Goja kocka s’ka.por kocka thyen “-thot populli. Goja thyen kockat e trupit.

  Reply to this comment
  • intelektuali September 29, 16:19

   Ore BOLE enveriste po Sabiha Kasimatin e ke degjuar ti?

   sepse:

   Enveri si shume te tjerave i kishte kerkuar Sabiha Bukuroshes te bente seks dhe kur ajo e refuzoi me perbuzje Enveri ja mbajti mend dhe e pushkatoi me intelektualet e tjere ne masakren lidhur me bomben ne ambasaden sovjetike, nje dite para pushkatimit i shkoi ne qeli dhe e pyeti:

   HE MOJ DO TE BESH SEKS ME MUA APO DO QE TE VDESESH?

   Po bukuroshen tjeter Musine Kokalari a e njeh ti o BOLE budallaqe qe hedh llogje idiotesh ketu ne DITA? Se edhe Musinene e masakroi dhe e vrau vetem sepse i kishte refuzuar seksin qe ne rini.

   RILINDJA E EDVINIT I PERDHUNON FEMRAT DHE I DJEG ME CIGARE NE ORGANET INTIME, ENVERI I VRISTE DHE I PUSHKATONTE DHE PASTAJ I PERDHUNONTE TE VDEKURA.

   Pervec kesaj Enveri pervec se dhunonte dhe perdhunonte femrat ishte edhe pederast pasiv, ja ku ke ke nje nga materialet

   https://www.balkanweb.com/dokumenti-pederast-pasiv-kush-eshte-veterani-i-nderuar-i-ppsh-qe-u-be-dhe-sekretar-i-pare/

   Reply to this comment
 4. Arben September 29, 15:35

  Litari litrari, per talljen me njerezit

  Reply to this comment
 5. katarakti September 29, 18:11

  Rama ka folur drejt. Si kryeminister dhe jo si kryetar partie. Te hetohet gjithçka dhe fajtoret te denohen. Ky eshte me pak fjale qendrimi i tij korrekt si kryeminister i vendit. Dhe eshte e ditur se Rama nuk te mbron kur gabon. Madje ai nuk te mbron edhe po nuk gabove! Nejse. Po ky qendrim i tij bie eshte si nata me diten me ate te karaducit nga Tropoja. Per te nuk kishte rendesi nese je fajtor apo jo, por nese je besnik i tij apo jo! Qendrim prej bajrraktari dhe mafiozi. Deklarata e Rames deshmon se ai vertet kerkon te beje shtet. Ku drejtesia te jete mbi te gjithe dhe te gjithe te barabarte para saj. Chapeau.

  Reply to this comment
  • Socialisti i Ndershem September 29, 18:34

   Ne intervisten e tij N/Komisari thote qe “Kam prova qe vertetojne pranine e Balles ne zyren time”. Nuk jam shume entusiast ne kete deklarate por nese i ka keto prova jam Kurioz se Cfare do te beje dhe si do t’a hedhe poshte Balla kete akuze, POR AKOMA ME KURIOZ jam te lexoj komentet e tua dhe sivellezerve te tu rilindas.
   Shpresoj shume qe ne ndonje prove filmike te shoh me ze e figure Tao Taon .

   Reply to this comment
 6. Germicoku September 29, 18:35

  O injorant intelektual ! Une nuk e di ne se Enveri ia ka kerkuar Sabihas ,pasi nuk e di. Por jam i bindur dhe e di se pasi foli Enveri,asnje grua nuk prekej me dore. Ta mbante bytha ty t’i zije rrugen nje femre,po mos ti donte qefi ? Pastaj cili eshte qellimi i komentit tim ? Ti je dhe intelektual? Jo o kaqol JO ! PO punoi shteti,po u zbatua ligji ,nuk ta mban bytha jo nje njeriu te thjesht ,por edhe ti qe je nje kaqol injorant intelektual. Nje intelektual qe nuk le njeri pa ofenduar me fjale te ndyra . E nuk jam une ai qe po shpreh urrejtjen ndah komenteve te tua,por edhe shume te tjere. Une permenda Enverin se asnje burr nuk ia mban bytha te preki po veproi ligji. Po kur te lexojne ty,nje intelektual, duke perdorur fjale te ndyra ,po ai tjetri jo intelektual si do te veproi ? Pastaj ti pishen i ke mbajtur Enverit? Po edhe nga komentiet dukesh se c’intelektual je….

  Reply to this comment
 7. I tillë je , sa herë që hap gojën September 29, 21:19

  I zien goja , ashtu si dhe by..a inteloleshit , sikur te ishte vete kryebanditi serb i Viçidolit ! Ne 5-6 komentet e bera , tre prej tyre jane te këtij shtazes , thellesisht antishqiptare !

  Reply to this comment
 8. Alban Dega September 29, 21:22

  PERDHUNUESIT E XHISIELES NE PRANGA !

  – NGA ALBAN DEGA, NJU JORK

  CFARE MASKARALLEKU DHE MASHTRIMI BANDITESK I SALI BERISHES DHE PERDHUNUESVE POLITIKE E MEDIATIKE TE PARTISE BABALE LULEZIM BASHES, EDI PALOKARI, GRIDA DUMA, MONA CIZMHA… BASIR COLLAKU, BLENDI KORAN TOPTANI E CO. I JANE VERSULUR SI HIENAT NJE VAJZE FATKEQE DHE PO E PERDHUNOJNE ME KEQ E ME BARBARISHT SE I DASHURI I SAJ !
  NESE AJO ESHTE MBI MOSHEN 18 VJECARE KA TAGER TE PLOTE LIGJOR DHE AVOKATI E DESHMITARI PAMOR I SAJ TREGON PA MEDYSHJE SE NUK KA PARE ASNJE SHENJE DHUNE NE TRUPIN E SAJ DITEN QE KA TERHEQUR DENONCIMIN E SAJ QE ESHTE E NJEJTA DITE ME PARAQITJEN E SAJ NE POLICI .
  PO ASHTU AVOKATI I SAJ VERTETON QARTAZI SE MARRESI I DENONCIMIT NUK ESHTE MASHTRUESI DHE CIMKA E BERISHES NE POLICINE E FUSHE-KRUJES EEMILJANO NUHU, POR OFICERI I POLICISE GJYQESORE GENTIAN CITOZI!
  TE NJEJTEN GJE E RIKOFIRMON ZYRTARISHT DHE LIGJERISHT, ME FAKTE E PROVA TE PAKUNDERSHTUESHME, DREJTORESHA SHCBA-SE Z. ANILA TRIMI QE ME 21 KORRIK 2018 EMILJANO NUHU NUK KQ QENE FARE NE STACIONIN E POLICISE SE FUSHE KRUJES.
  QE KETU BIE KREJT KESHTJELLA PREJ RERE RENASH SKANDALOZE TE REGJIZOREVE SALEH BERISHES, LULEZIM BASHES… DHE SKENARISTIT TE PAGUAR PREJ TYRE DHE TE DESHTUAR KEQAZI BASIR COLLAKU, CKA ME OSE PA PAGESE NGA PARTIA BABALE PERBEN NJE KRIM TE RENDE DHE NJE SHKELJE FLAGRANTE TE LIGJEVE SHQIPTARE DHE NDERKOMBETARE TE PERSERITUR TE TYRE PER AZILIN POLITIK DHE PER DESTABILIZIMIN POLITIK TE VENDIT .
  PERVEC HETIMIT TE NGJARJES SE DHIMBSHME TE XHISIELA MALOKUT, TE HETOHET EDHE ROLI I NDYRE I KAMIKAZIT TE BERISHES DHE PARTISE BABALE, BASIR COLLAKU JO VETEM NE KETE RAST, POR EDHE ATE TE DRITAN ZAGANIT, I DENUAR ME VENDIM TE FORMES SE PRERE ME TRE VJET BURG NGA GJYKATA E VLORES.
  NJEKOHESISHT MINISTRIA E BRENDSHME, MINISTRIA E DREJTESISE DHE PROKURORIA E PERGJITHSHME TE PERGATISE DOSJEN ME DOKUMENTE E DESHMI LIGJORE DHE TE KERKOJE NGA KOLEGET E TYRE TE ZVICRES ANULLIMIN E STATUSIT TE AZILANTIT POLITIK PER DRITAN ZAGANIN DHE EKSTRADIMIN E TIJ DHE TE EMILJANO NUHUT NE SHQIPERI PER KRIME TE RENDA DHE MASHTRIME FLAGRANTE ME QELLIM QE TI JEPET FUND SAGES SE PARTISE BABALE DHE MAFIAS SE SAJ MEDIATIKE, QE, SIC E FSHIKULLOI MJESHTETISHT DEPUTETI I PS-SE DHE KRYETARI I KOMISIONET TE LIGJEVE TE KUVENDIT TE SHQIPERISE ZOTI ULSI MANJA MBREME NE “OPEN” TE TOP CHANAL , JANE KTHYER NE ZYRA AZILI POLITIK TE RREME DUKE SHKELUR LIGJET SHQIPTARE DHE NDERKOMBETARE !
  PERDHUNUESIT POLITIKE… DHE MEDIATIKE TE XHISIELES NE PRANGA !
  LIGJ E DREJTESI !
  ASKUSH NUK ESHTE MBI LIGJIN !

  Reply to this comment
 9. Alban September 29, 21:25

  From: Alban Dega
  Date: September 27, 2018 at 4:53:47 PM EDT

  STOP BABALIZMIT BERISHIST !

  – Te njoftohen urgjentisht autoritetet italiane, Zvicerane… apo edhe amerikane per mashtrimet skandaloze te Nuhut, Zaganit e co.

  – Te kerkohet ekstradimi me perparesi i cilitdo qe mashtron, falsifikon dhe perdhunon ligjet shqiptare dhe nderkmbetare per azilantet politike !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork.

  Eshte bere mode nga Partia Babale dhe cifligari i saj Sali Havalja i Shqiperise, nga qehajai i tij Lulezim Basha dhe Mona Flori Cizmja te sajojne e mashtrojne pafytyresisht vetem e vetem per te shpetuar e shtuar miliardat e vjedhura shqiptareve e Shqiperise dhe per sabotuar Vetingun dhe Reformen ne Drejtesi qe po shkallmojne folene e grenxave te kamikazeve te tyre ne cdo hallke te antidrejtesise dhe antiligjit te tyre.
  Sulmet the thirrjet per zgjidhje perfundimtare ala Basir Himler Collaku, ala Enkeled Gebels Alibeaj, ala Saleh Ramollah Hitleri , ala Mona Cizme Floriri, ala Lulezim Fazlic Bashici… jane grahmat e tyre te fundit per te vonuar, sabotuar dhe zhbere Vetingun e Reformen ne Drejtesi, jane perpelitjet per te shpetuar koken e ketyre kucedrave te Bandes se Gangstereve dhe te kesaj Mafia qe ka dale krejt jashte kontrollit !
  A e ndoqet mbreme fytyren tipike ala GESTAPO te Basir Collakut, lehjet e tij te terbuara ala qen te SS-ve naziste, tonin prej diktatori ala Dyvalje e Pinocet ne Opinionin e Blendi Koran Toptanit qe nuk la analist e gazetar profesionit hulumtues si Artan Hoxha te shpalosin faktet dhe deshmite e pakundershtueshme me ze e me figure per te verteten nga goja e vet “viktimes “ se traumatizar nga shpifjet e nje polici ala Babale te Havales se Shqiperise, te kryeshpifesit, kryekriminelit, kryekzekutorit Sali Berisha dhe Mafias se tij politike, oligarkike, biologjike e mediatike qe zhbene shtetin shqiptar deri nen themele mbi 13 here ne 13 vjet Salikraci !
  Eshte detyrim kombetar e nderkombetare i qeverise dhe ligjzbatimit shqiptar, qe rrjedh nga Konventa e Gjeneves , qe ajo te njoftoje jo vetem qeverite italiane, zviceriane, gjermane, franceze, britanike… dhe amerikane, por edhe Komisionerin e OKB-se per Refugjatet per kete rast dhe raste te ngjashme ala Dritan Zagani e ala Emiljano Nuhu!
  Po ashtu ligjzbatimi shqiptar te hetoje me perparesi raste te tilla mafioze dhe te kerkoje ne rruge ligjore ekstradimin e ketyre kamikazeve te Sali Berishes dhe Bandes se tij te Gangstereve per shperdorim detyre, mashtrim, dizinformim dhe krime te tjera!
  Po ashtu te hetojne edhe per nxjerrjrn e perseritur te sekreteve shteterore nga Presidenca e Shqiperise, sic ishte rasti i letres dizinformuese te Emiljano Nuhut per Presidentin e Republikes, qe u publikua nga bashkeshortja e tij, cka perben shkelje te rende te ligjit dhe dhunim flagrant te Kushtetutes se Shqiperise !
  Jo vetem te tyre, por edhe te gjithe atyre qe shpifin , falsifikojne, dizinformojne, qe i nxisin, instruktojne, ndihmojne, propagandojne mashtrime te tilla dhe ti ndeshkojne ashper me gjithe fuqine e ligjit per nje varg shkeljesh te renda te ligjeve shqiptare dhe nderkombetare !
  Stop Babalizmit te politikes shqiptare nga kryehavalja e Shqiperise dhe Banda e Gangstereve politike, biologjike dhe mediatike te tij!
  Askush nuk eshte mbi ligjin !

  Reply to this comment
 10. ALBAN DEGA September 29, 21:28

  NJE REGJI E SKENAR ALA SHQUPI LAKURIQ !

  – Nga Alban Dega, Nju Jork

  Gjithcka eshte sajuar, hartuar dhe zbatuar nga SHQUP-i i Berishes, i qehajait te tij ne krye te Partise Babale Lulezim Basha dhe kamikazet e tyre politike dhe mediatike ala Basir Collaku dhe Shijaku TV.
  Regji 24 karat ala Babale !
  Skenar 100 per qind Basir Zagani !
  Si regjia edhe skenari jane hartuar dhe arnuar aq keq, aq mjerisht sa kane bere gafa edhe me te renda se ne Babalen Nr. 1.
  Cdo fjale e Emiljano Nuhut dhe Basir Collakut eshte kontradiktore, kunderthenese me vetveten sa nje tragjedi njerezore si ajo e Xhisiela Malokut eshte kthyer ne nje komedi vetdemaskuese e SHQUP-it dhe Collakut si hijena qe i versulen nje sorkadhjeje te plagosur jo vetem me egersi bishash por edhe cinizem te pashoq .
  Jane ngutuar aq shume, kane vepruar aq mjerisht
  e egersisht sa ne vend qe ti vinin vetullat Xhisieles i kane nxjerre jo vetem syte por edhe lakuriqesine e vetvetes ne syte e cdo shqiptari .
  Deklaratat e vete viktimes, deshmite e provat me ze e figure, faktet e pakundershtueshme te SHCBA-se dhe prokurorise i kane shqyer jo vetem arnat, por krejt veladonin e tyre djallezor dhe cnjerezor dhe kane nxjerre ne pah ne syte e cdo njeriu me mend ne koke te verteten e tyre si babaliste, mashtrues, shpifarake te shpifur, cinike… sa edhe qesharake e te trashe!
  Sic e thote filozofía popullore shqiptare peri keputet per se holli dhe zollumi keputet per se trashi !
  Behet fjale per nje zollum aq te trashe sa ka keputur jo vetem perin por edhe shqyer krejt regjine dhe skenarin qesharak te SHQUP-it politik dhe mediatik !
  Nje regji e skenar 24 karat shekspirian Mbreti Lakuriq qe ne kete rast meriton titullin e turpit SHQUP-i Lakuriq !

  Reply to this comment
 11. Alban Dega September 29, 21:32

  KUSH BEN MORAL PER NDJESHMERI NJEREZORE !?

  APO KUR KRYEKRIMINELET THERRASIN KAPINI KRIMINELET !

  A MUND TE KENE NDJESHMERI NJEREZORE SALI BERISHA E LULEZIM BASHA QE URDHERUAN EKSEKUTIMIN DITEN PER DIELL TE KATER PROTESTUES KREJT TE PAFAJSHEM DUKE LENE NENTE FEMIJE JETIME, TRI NUSE, NJE PREJ TE CILAVE SHTATEZENE, VEJA NE LULEN E RINISE, KATER NENA SHAMIZEZA E NJE POPULL TE TERE TE TRONDITUR !
  ZOT RUAJNA MENDTE E KRESE PREJ KETYRE KRYEKRIMINELEVE E KRYEKZEKUTOREVE GJAKFTOHTE QE NA BEJNE LEKSIONE PER NDJESHMERI NJEREZORE PA U THARE AKOMA GJAKU I RRETH 10 MIJE SHQIPTAREVE, GJAKU I KATER PROTESTUESVE TE 21 JANARIT 2011 NE DUART E TYRE, PA U BERE E PA U DHENE DREJTESIA KUNDER TYRE !
  JO VETEM KAQ! POR KANE EDHE PAFYTYRESINE E CINIZMIN TE BEJNE THIRRJE PER VETING POLITIK KUR VETE JANE TE ZHYTUR NE KRIME TEPER TE RENDA TE DENJA PER HAGEN E MEGAHAJNI PA FUND E PA ANE NDAJ SHQIPTAREVE DHE SHQIPERISE !

  Reply to this comment
  • Fidel Kastro September 29, 22:03

   Ta kam thene 100 here o Albam , je ne vendin e gabuar aty ne Amerike, Shko te Kim Jong- Un, vella prej ideali .

   Reply to this comment
   • Artemisa September 29, 22:33

    Albani edhe ne p.s, te shkoje e te dale prape mos kujto se do te dale ndryshe nga c’eshte ( mund te dale idiot pak me i madh se tani)

    Reply to this comment
  • intelektuali September 29, 22:55

   Kur ta palloje Taulant Balla motren tende dhe t’ja djegin organet intime me cigare o spiun i felliqur i Sigurimit te Enverit,

   atehere:

   Mund te shkruash dacibaot e tua imorale ne mbrojtje te perdhunuesve te vajzes jetime ne kete forum te nderuar te gazetes DITA,

   por:

   Kur te pallojne perdhunuesit e Edvin Droges edhe gruan tende me “hallatin sa Blendi Fevziu shtatin”, e kujton bejtexhiun enverist qe shkruan vargje per Partine badiava ne gazeten DITA, si puna jote,

   atehere:

   MUND TE SHKRUASH ME GERMA TE MEDHA LLOGJE NE MBROJTJE TE ISTIKAMIT TE MAFIES ENVERISTE ME PUSHTET QE E KANE BERE SHQYPNINE SI NJE LAGJE ME BANDITE DHE PERDHUNUES.

   Reply to this comment
 12. Lili September 30, 09:48

  Reagimet kur vonohen na bejne me dyshuar fort tek vulnet e atij qe reagon me aq vonese…

  Reply to this comment
 13. GERI September 30, 11:03

  O Intelektual Na bone me qajt aq shume sa tani po merzitet jeta qe nuk te kemi ty president te Shetit tone Shqipetar. Rasti yt eshte si ai masturbuesi qe shikon porno dhe enderron orgji me gocat e klases. por kur shkon ne shkolle i mbyllet goja! Tregoje emrin se sepse ne dukesh si spiuni dixhitali Gjyshi SALES qe demokracine e ne shqiperi na e dhjeu aq nuk ka besim me njeri tek PD !

  Reply to this comment
  • intelektuali September 30, 12:15

   O HALE enveriste, ju kam then edhe me pare:

   MOS JA NGJISNI SI MUTI PAS KEPUCE SALIUN DHE BANDITET E TIJ INTELEKTUALIT

   sepse:

   Kjo baltosje behet me qellim qe te mbulohen krimet monstruoze te Edvinit dhe taulanteve perdhunues fermash pas tij.

   KUR DO TA SHPELANI MUTIN IDEOLLOGJIK QE JU KA BLLUKUAR HALEN DHE KUR DO TE BEHENI NJEREZ O JASHTEQITJE TE ENVERIT?

   Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim