Rama vendosi kufjet kur fliste Kryemadhi, reagon kryetarja e LSI-së

September 13, 2017 11:59

Rama vendosi kufjet kur fliste Kryemadhi, reagon kryetarja e LSI-së

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shpërndarë në rrjetin e saj “Facebook”, një postim të bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka publikuar një foto ku shikohet Rama që kishte vënë kufjet në vesh, ndërsa Kryemadhi po mbante fjalën e saj në Kuvend.

Përbri fotos Berisha shkruante: Kjo foto provon dhe njehere kompleksin e Rames nga grate. Kur nuk u mbyll dot gojen me “dore”, “xhentellmeni” mbyll veshet! Sb

Pasi e ka shpërndarë Kryemadhi shkruan: The ugly truth  😊 në shqip përkthehet e vërteta e shëmtuar.

September 13, 2017 11:59
Komento

16 Komente

 1. Une September 13, 12:09

  Sot per sot je me e shemtuara,me mediokrja dhe injrante apo dhe trashegimtarje e LSI! Shume shpejt do te jepni llogari per vjedhjet dhe vrasjet e ciftit floriri!

  Reply to this comment
  • Jepi jetimeve pension September 13, 17:54

   Mos harro se tani ka aq xhevahire,
   sa kishte morra e pleshta dikur…
   Kesaj i thohet te jeshe grabitjes, ne nje kohe kur shume jetime shqiptare nuk kane pensione…
   Jepi jetimeve pension…te behesh e bukur…

   Reply to this comment
  • Raimond vlonjati September 14, 05:04

   Edi Rama eshte treguar i hakmarres primitiv ne kete qe ka bere

   Nuk duhej ti vinte kufjet kur flet nje femer dhe aq me teper pastaj kjo esht e LSI-se dhe Ramen ne pushtet e solli LSI se vete nuk vinte kurre ne pushtet

   Por natyrisht keta samurajt e Rames qe shkruajne ketu, jane dakort edhe sikur te dhjesi ne mes te parlamentit Rama

   Ky huri i gjate ka si veti kryesore te tijin Mos-mirenjohjen

   Reply to this comment
 2. Jimi September 13, 12:59

  Mr Mortja! Eshte e vertet qe Rama kur nuk u’a mbyll dote gojen te tjereve, mbyll veshet, veprim jo etik,por i natyreshem per ata qe e merritojne. Nuk eshte si ti, qe kur nuk u’a mbyll dote gojen te tjereve, u’a mbyll jo vetem veshet por edhe syte nje here e pergjithemon….!

  Reply to this comment
 3. lato September 13, 13:19

  Duket qe ta ka friken.Kufjet vuri,kurese Fatos Nano vuri breket qe kishe harruar ne Durres.Le ta perserisi gazeta deklaraten e Fatos Nanos!

  Reply to this comment
 4. MH September 13, 13:30

  Ju i bani veprat nen dore me bllok.Po kur iu dalin sheshit justifikoheni me levizje buzesh.
  Jeni vertet qerramen.

  Reply to this comment
 5. Ismail September 13, 14:03

  O KRYEMADHE( SHQIP KOKEMADHE). JEP LLOGARI PER ATO 4 SHTEPI QE TI DHE YT SHOQ KAPTINMADHI LIKE FLORIRI KENI SAHITUR ME SE FUNDI PASTAJ MERU ME POLITIKE. KU I KENI GJET PARET QE KENI NDERTU SARAJET NE GJININ E LALZIT E TE TJERA, NXIRRNI NJEHRE KEMBET PASTAJ BENI MORAL.

  Reply to this comment
 6. Dasho September 13, 16:02

  Kesaj nuk mund ti thuash femer. Jo fytyre Burri por fytyre Kafshe..
  Rama nje mashtrues qe vjen verdalle me duar ne xhepa..
  Nje here puthen e duhen, pavarsisht se nuk e shohin dot me sy njeri tjetrin, dhe pastaj shahen e hahen si qente..
  Njerez te ulet, pa parime dhe pa skrupuj…

  Reply to this comment
 7. Tz September 13, 16:05

  Te gjithe Fermat Kane shpenzuar pare per tu beer te bukura Kurse ti per tu shemtuar me shume sec ishe.me ate fytyre por ne ngjyre te zeze ti do te ishe nje ekzemplare

  Reply to this comment
 8. Cepani September 13, 17:18

  Edi Rama skishte zgjidhje, ne komplet si shtepi mbyllim TV kur del ti o injorante e fatkeqesisht ka si puna jote qe te rrine rrotull.

  Reply to this comment
 9. Koba September 13, 20:02

  Po cfare te degjonte ? Ato llafet e tua idiote?.Je nje person kontigjent per Vetingun.Prite se po te vjen !!!.Nuk i fheh dot parate e grabitura me gjoba dhe me ndermjetsa trafikante dhe bandite.

  Reply to this comment
 10. Devolliu September 13, 20:03

  Po ku dëgjohen pordhët e kësaj bythëmadhes së kryehajdutit Like Floriri ? Unë e mbyll televizorin kur flet kjo pordhëmadhja injorante.

  Reply to this comment
 11. alphade September 14, 00:27

  Berisha doli ne mbrojtje te fytyrbreshkes,Kryemadhi duke
  etiketuar Ramen qe vuri kufjet per te degjuar muzike. Ma-
  loku i Vicidolit tha se Rama eshte kunder gjinise femero-
  re ! Jo ! More JO ! Ai nuk eshte kunder pergjithesimit te
  fjales ” grua” por vetem kunder fytyrebreshkes qe as nuk
  shifet dhe as degjohet, nje grua primitive qe do te duhen
  dekada per t’u gdhendur ! Me monika fytyrebreshken mos
  ben demagji duke pergjithesuar gjinin femer. Mos valle Ti
  je shquar per trajtimin e seksit femer. Nuk e mbulon die-
  llin me shoshe ! Shqiptaret e dine fare mire se si e ke traj-
  tuar mbase edhe tash qe je plakur e pjerdhur nuk guxon
  dot t’i akrrohesh sepse me nje shkelm te hedhin posht si
  kertolle. Ti e ke zakon qe ato qe ben vete ia atribon te tje-
  reve ! Ky ka qene “stili yt i punes” : Vritet Azemi nga dora
  jote e zeze,Ti ia atribove mysybetit Nano, sa qe e detyro-
  ve te iki me citjane neper male ne Maqedoni- Klosi ! U vrane me radhe : R. Hoxha,Trebicka,Olldashi,etj. Ti ,si
  Pons Pilati i lave duart duke ia hedhur fajin kundershta-
  reve politike . Historia e jetes tende si profesionist dhe si
  politikan Ti ke mashtruar,ke genjyer, je shtirur i semure nga zemra per t’i shpetuar Vicidolit si profesionist . C’nuk
  ke bere me ata qe ishin me te afte se Ti ne profesion.
  Kujto Margariten, kujto bashkpunetoret tuaj Dinen,kujto
  Zabitin qe i re ne gjunje per t’u futur ne PPSH,me sirviliz-
  mat tuaja deri ne peshtirosje. Nuk po te permend breket
  e shurrosura te Andit qe ia ndrroje Ti me kenaqesi sepse
  ishte nipi Hysniut. Cfare nuk ke bere Ti ,i hypur ne kalin e
  servilizmit “in extremis” arrite t’i mashtroje ,t’i verboje me
  revolucionarllekun tende, ” betimet tuaja per besnikerine
  tende ndaj partise dhe shokut Enver” ! Kete zakon te peshtire te servilizmit ekstremist e paskeshin te gjithe tro-
  pojanet e ardhur ne Tirane qe nga frika se mos kthehe-
  shin ne vendlindjen e tyre zvarriteshin si krimba pas fi-
  gurave te udheheqjes per te fituar simpatine e tyre ! Me
  kujtohet Mehmet Elezi ,sekretar i pare i KQ te rinise qe
  zvarritesh si vemje ,si amebe nje qelizore, Liliana Hoxhes
  ku ndjente ne ngazellim te papershkruar kur shetiste me
  ne bulevardin e Tirane .Me kujtohet nje calamane,sekre-
  tare e KQ te Rinise, qe i turres me vrapin e saj calaman
  Lilianes, idem i peshtiri L. B. qe u shtri si nje kafshe pre-
  historik tek rinia e universitetit …! Keta jane tropojanet e
  Tiranes duke vendosur nje kufi te prere te pskapercye-
  shem me malesoret trima ,patriote,te bese,mikprites…..!
  Tropojanet tiranas jane bastardet e atyre malesoreve te
  tradites se Bajram Currit …!! Kaq kisha per sot ! Stafit te
  gazetes ” Dita” i uroj nje dite te kendeshme ! FLM !

  Reply to this comment
 12. alphade September 14, 00:55

  Komenti im,please.

  Reply to this comment
 13. arben kasmollari September 14, 09:27

  pse cfare pret ti dhe LSI tani boll e rrjepet kete vend akoma doni te vidhni ,,,,,nuk u ngopet ….koha erdhi te gjithe do jepni llogari ….populli do tju gjykoje so hajdutet me te medhejn te historise .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?