Rama “zbret” sërish në bregdet, kjo është perla shqiptare që promovon

August 14, 2017 09:29

Rama “zbret” sërish në bregdet, kjo është perla shqiptare që promovon

Kryeministri Edi Rama e ka nisur sërish ditën e sotme duke uruar “Mirëmëngjesi” ndjekësit e tij në rrjetet sociale me një foto nga Gjiri i Brisanit në Karaburun.

“MIRËMËNGJES 😀
dhe ju uroj një ditë të mbarë me këtë pamje të Gjirit të Brisanit në Karaburun 🌹”, shkruan kryeministri Rama.

Dhe ashtu si pas çdo postimi të kreut të Qeverisë, qytetarët vijojnë me komente. Ka prej tyre që e përgëzojnë për punën e bërë, si dhe ka të tjerë që e kritikojnë për situatën në të cilën ndodhet vendi.

August 14, 2017 09:29
Komento

6 Komente

 1. Tor Hejerdall August 14, 14:30

  po pastaj ?

  Reply to this comment
 2. A August 14, 18:12

  Kaq shume i papergjegjshem dhe i pa ndergjegjshem eshte ky endacaku dhe barboni i Parisit, EDI RAMA, nxjerre perseri foto ne natyre nga bregdeti i gadishullit te Karaburunit.
  Ne nje kohe qe Shqiperia digjet dhe e mbushur me vatra zjarri prej disa javesh, ky person vepron sikur nuk i takon ketij realiteti, bile i takon edhe me shume sepse eshte kryeminister i zgjedhur me “forcat e veta”, pa aleaca zgjedhore. Keshtu e ka mendjen te veproje ky akoma, me shtatin dhe mendjen fyll.
  Ore EDO nuk je kryeminister i Suedise, por je kryeminister i Shqiperise halle madhe qe e bete ju qeveritaret dhe politikanet mafioz. Tung.

  Reply to this comment
  • Z August 14, 22:04

   @A
   Po pse o superipergjegjshmi A cfare ka ketu qe ti e quan te papergjegjshem dhe te pa ndergjegjshem???Se publikon nje perle te bregdetit tone? Cduhet te beje more superipergjegjshem te publikoje fotot e zjarreve qe veme ne vete shqiptaret? Keshtu do ti qe Shqiperine ta shohe bota. Nje keshille miqesore per ty qe vjen nga goja e nje prej njerezve me te medhenj te kombit tone At Gjergj Fishta: “Imzot me jep force te mbyll gojen kur skam gje per te thene”

   Reply to this comment
 3. Ladi August 14, 21:44

  Pse lajm eshte ky ?

  Reply to this comment
 4. Ben August 15, 07:56

  Edi Rama shume bukur !por jepi mundesi te gjithe shqiptareve se pari ta shijojne kete perl ;apo vetem sa ju a ben kilizi ?!! Kjo eshte detyra jote dhe jo luge bosh per te tjeret ne fb !!

  Reply to this comment
 5. A August 15, 09:52

  At Gjergj Fishta, ka thene: “Imzot me jep force te mbyll gojen kur skam gje per te thene”.
  Kurse une kam shume per te thene, sepse politika mafioze e ketyre 27 viteve e dy partive kryesore qe kane qene ne pushtet PD + PS e kane shkaterruar vendin dhe vjedhur shoqerine shqiptare ne te gjitha drejtimet e mundeshme.
  Kjo ka ardhur sepse ne krye te vendit kemi patur politikan dhe qeveritar maskarenj dhe mafioz te tipit SALI BERISHA, FATOS NANO, LULEZIM BASHA dhe EDI RAMA.
  Me mendje militantesh te partive politike nuk shkohet as ne hale, sepse truri i tyre eshte i lare dhe i shplare dhe flasin gjithemone me mendjen e kryetarit.
  Ku eshte e mira ketu, kur 56% e popullise nuk mori pjese ne votime dhe po kjo shifer kerkon te ikin eksod. Mbi 200 mije persona kane bere Llotarine Amerikane, ku artistet kryesore po te ikin nga vendi neper bote.
  Bile deri ajo militantja femer socialiste e Beratit qe pat thene, amani ju drejtuesite PS-se mos grini, shkoni mire, edhe ajo ja ka mbathur dhe ikur nga Shqiperia.
  Vendi digjet dhe pervlohet dhe po i shkon flaka tek dera e shtepise, kurse ti i thua ik nga shtepia dhe shko per pushime, per plazhe.
  Pse eshte i pandjeshem dhe indiferent kryeministri EDI RAMA ne keto situata, nuk do te thote se eshte ne rregull me trurin.
  Ka kater vjet ne pozite dhe ne pushtet, ne nje kohe emergjencat civile ishin aut pa mjete ose me mjete skarco. Cfare ka bere ky person??!! A, po harrova vazhdon te beje piktura zhgarravina.
  E kuptoni qe ky derdimen nuk eshte per te drejtuar qeveri, merret vetem me llafe e lagu se lagu.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Sondazh

MENDONI SE PËR TË ZGJIDHUR KRIZËN POLITIKE DUHET NJË MARRËVESHJE E RE RAMA-BASHA?