Rama:Të shpëtojmë Laureshat që këndojnë marrëzitë e Saliut

April 30, 2013 20:46

Rama:Të shpëtojmë Laureshat që këndojnë marrëzitë e Saliut

Pas deklaratës së nënkryetares së Bashkisë, Jorida Tabaku, ka ardhur edhe reagimi i kryesocialistit Rama.

Nga faqja e tij në rrjetin social Twitter, Rama është shprehur se pas 23 qershorit duhen shpëtuar edhe laureshat që këndojnë me pahir në foltoren e partisë dhe të bashkisë.

“Në 23 qershor të shpëtojmë dhe laureshat që këndojnë me pahir marritë e Saliut sa në foltoren e partisë, sa në foltoren e bashkisë”, tha Rama.
 

April 30, 2013 20:46
Komento

5 Komente

 1. Saimir April 30, 21:55

  Po pse o buree i dheut nuk e perdor me epitetin RRUMPALLE. Ajo e bente ti kercente damari i marrezise. Behu me shume ironik dhe sarkastik. Behu me trim.

  Reply to this comment
 2. sazan April 30, 22:33

  tamam ashtu eshte Edi

  Reply to this comment
 3. china April 30, 23:00

  ha ha ha,e bukur kjo.po prape laureshat do kendojne.mbas 23 qershorit do nderrojne mikrofonin.nuk do marrin me te sales,po ndoshta nje tjeter

  Reply to this comment
 4. HALIM K. May 1, 10:57

  Mendjen tek Laura vorpsi e ka Rama.

  Reply to this comment
 5. Kristi May 1, 10:59

  sa urrejtje e percmim ka ky djale per femrat. asnjeher nuk i kunderpergjigjet meshkujve por vetem femrave. e keni degjuar ndonjehere ti pergjigjet gerti bogdanit apo sokol olldashit keq????????? kurre. vreri vetem me femrat e ka.

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*