Ramos bën shqiponjën?!

January 15, 2015 17:37

Ramos bën shqiponjën?!

Reali i Madridit ka mposhtur me rezultatin 4 me 0 ekipin meksikan të Cruz Azul mbrëmjen e djeshme në Marakesh të Marokut ku një ndër golat e shënoi mbrojtësi spanjoll Sergio Ramos.

Pas shënimit të golit ai ka festuar me shokët e skuadrës dhe ka shkuar përpara kamerës ku ka bërë shenjën e shqiponjës dhe më pas ka dërguar një puthje drejt fansave.

Të jetë vallë një “provokacija” për serbët apo Ramos ka bërë ndonjë dedikim tjetër?

January 15, 2015 17:37
Komento

3 Komente

 1. Partizani January 15, 18:38

  E gjithe bota futbollistike po tallet me serber budallenj!
  Vetem Platini nuk e ka kuptuar!

  Reply to this comment
 2. Labi January 15, 20:57

  hahahahahah

  Reply to this comment
 3. Nukedipse January 16, 08:28

  Bota e Futbollit nuk tallet me serbet por tallet m “Asin” francez FILOSERB PLATINISHOVIÇÇ!

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*