Raporti i DASH, Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Babëzia ju ka errur sytë

July 31, 2018 20:09

Raporti i DASH, Basha i kundërpërgjigjet Ramës: Babëzia ju ka errur sytë

Raporti i fundit i DASH ka sjellë shkaktuar debat të ashpër midis qeverisë dhe opozitës.

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar sot në mëngjes, duke thënë se raporti i DASH-it fliste qartë për kapjen e biznesit nga qeveria.

Ndërkohë që, Rama ka reaguar më vonë përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, duke shkruar se opozita duhet ta përkthejë raportin sikurse duhet.

Basha duket se ka vendosur t’i përgjigjet reagimit të kryeministrit duke publikuar në “Facebook” shkrimin e “Zërit të Amerikës”, ku thuhet se ekonomia shqiptare ka shumë probleme.

“Në shqip, ajo që Edi Rama dhe Selia e Hajdutëve bëjnë sikur nuk e kuptojnë në anglisht, sepse babëzia ju ka errur sytë’, ka shkruar Basha sipër shkrimit të postuar.

s.a/dita

July 31, 2018 20:09
Komento

3 Komente

 1. Hiqjani prizen pas bythe kllounit dhe rraseni ne Burg July 31, 20:35

  nga e ka prejardhjen kjjo Rrace Shkerdhate
  e kaq e peshtire

  o zoooooooooot !

  Kta duhen distancuar menjiher nga njerezimi ,

  se peerbejn Rrezik Nation !!!

  Reply to this comment
 2. o te shkerdhefshin qent e tirones rracen tende o July 31, 20:45

  tinzare i peshtire

  shko e vrit vehten
  se ne burg e di mir cte pret

  Reply to this comment
 3. alphade August 1, 21:57

  Ty, Lulush t’u kane erresuar syte per pushtet. Nje enderr
  kimerike,alla Carli Caplin..,…! Ik ore hajn ! Rrefe ku i cuar
  240 milion dollaret e Rruges se Kombit ,pra te besojme nje cikez po the se keto para m’i kerkoi babai yt shperte-
  ror per ligesite e tij qe s’kane limit ! “Godfather-i” i Shqi-
  perise qe sebashku me te plackitet Shqioerine .

  Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim