Raporti i Ramës, duan ujë e rrugë. Ja rezultati i zgjedhjeve

August 12, 2017 18:32

Raporti i Ramës, duan ujë e rrugë. Ja rezultati i zgjedhjeve

Kryeministri i vendit Edi Rama ka publikuar sot raportin nga dëgjesat dhe komunikimi me banorët për qarkun e Beratit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kështu problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me gjendjen e rrugëve dhe mungesën e ujit të pijshëm. Më pas vjen edhe mungesa e ujit në parcela.

STATUSI I RAMES

RAPORTI JUAJ
Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Berat.
Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Beratit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport✌🇦🇱
Faleminderit

August 12, 2017 18:32
Komento

1 Koment

  1. Arben August 12, 20:47

    FJALE BOSH.

    SHQIPETARET E KANE ATE QE MERITOJNE

    RROFTE OPULLI SHQIPETAR, TRIM DHE HEROIK.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim