Raporti sekret për drogën, Tahiri: Spekulim mediatiko-politik

October 3, 2016 11:51

Raporti sekret për drogën, Tahiri: Spekulim mediatiko-politik

Ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri, i ka cilësuar spekulime madiatiko-politike, raportin sekret për drogën të publikuar një ditë më parë në media.

“Policia ka reaguar zyrtarisht, bëhet fjalë për një përpjekje goxha intensive për të përbaltur punën e policisë së shtetit dhe tashmë përveç SHQUP -it, hyjnë dhe segmente të caktuara të medias që kanë edhe guximin të fabrikojnë medemek raporte edhe nga SHISH, herë nga partnerët që nuk ekzistojnë gjëkundi dhe synojnë përbaljen e punonjësve të policisë. Nuk do të doja që këtë ditë të veçantë ta shpenzoja me pallavra që është mësuar ky cikël llumi në politikë dhe disa segmente të medias ndaj të gjithë atyre që nuk përputhen me interesat e tyre politike, personale dhe shpesh herë kriminale” deklaroi ministri i Brendshëm

October 3, 2016 11:51
Komento

2 Komente

  1. info analitike October 3, 16:06

    Ore Tahorri e degjove Kukan? Mos u karkatis kot se te ka mbuluar droga e nuk fshihesh dot.

    Reply to this comment
  2. info analitike October 3, 21:00

    Po dalja e Kukan mos ishte gje spekullim mediatik sipas Tahorrit!

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*

Njoftim

Njoftim

Njoftim