Reagimi i Behramit për takimin me Shqipërinë …

December 12, 2015 21:09

Reagimi i Behramit për takimin me Shqipërinë …

Valon Behrami nuk ka mundur t’i besojë syve pas hedhjet së shortit të evropianit të futbollit “Euro 2016”.
Zvicra e Behramit do të takohet në ndeshjen e parë të Grupit A me Shqipërinë.

Ndërkaq, mesfushori i Watfordit ka thënë se nuk mund ta besojë se me Francën, Rumaninë dhe kuqezinjtë gjendet në grup Zvicra.

“Unë nuk mund ta besoj”, shkruan Behrami në ‘Twitter’.

December 12, 2015 21:09
Komento

2 Komente

  1. dardan December 12, 21:20

    Po ca i behet vone ketij per Shqiperine. Ky eshte me zviceran me origjine nga Kosova e rrenje familjare nga Turqia, sic e thote mbiemri i tij

    Reply to this comment
  2. Librazhd December 13, 03:37

    O shqiptar qe shkruan dhe shume te tjere si eshte e mundur qe Turq qe flasin shqip Serbe e Greke te shqiptarizuar kur Shqiperia nuk ka patur shtet,shkolla alfabet Kjo eshte propogande Serbe e Greke qe me jemi te ardhur.

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*