Reagimi i Celhanoglut kur tifozët e gjuajnë me bukë (VIDEO)

November 29, 2015 21:02

Reagimi i Celhanoglut kur tifozët e gjuajnë me bukë (VIDEO)

Gjatë derbit në mes të Bayer Leverkusenit dhe Schalkes, ndodhi diçka që rrallë herë shihet në Evropë.
Kjo ndeshje përfundoi me rezultat 1-1, por ajo që vazhdon të komentohet është gjesti i Hakan Calhanoglut në momentin kur tifozët kundërshtarë e gjuajtën me copa buke në momentin kur ai përgatitej për një rivënie këndore.
Ylli turk e mori bukën nga toka dhe e largoi atë duke e bërë një gjest respektues, duke treguar se ushqimi nuk duhet hedhur dhe nëpërkëmbur.

Ky gjest ka filluar të bënë xhiron nëpër mediat më të mëdha botërore dhe në të gjitha rrjetet sociale.

November 29, 2015 21:02
Komento

1 Koment

  1. fllad November 30, 14:02

    Si ka mundesi? perendimoret jane te civilizuar dhe te edukuar me mesimet e krishtit ?

    Reply to this comment
Shiko komentet

Komento

Click here to cancel reply.

Your e-mail address will not be published.
Required fields are marked*